Ralph Lauren lahkub ametikohalt

Ralph Lauren lahkub ametikohalt

Ralph Lauren teatas hiljuti, et astub tagasi brändi  tegevjuhi ametikohalt. Mees  asutas omanimelise brändi aastal 1976, ning alates sellest ajast on ta panustanud ettevõttesse nii disaineri kui ka tegevjuhina.

Ralph Lauren teatas hiljuti, et astub tagasi brändi tegevjuhi ametikohalt. Mees asutas omanimelise brändi aastal 1976 ning alates sellest ajast on ta panustanud ettevõttesse nii disaineri kui ka tegevjuhina.

Tema ametikohta asub nüüd täitma Stefan Larsson, Old Navy rahvusvaheline president, mees omab ka 15aastast karjääri H&M ketis ning just tänu temale on see Rootsi bränd laienenud erinevatesse riikidesse üle kogu maailma. 

Käesoleval kuul oma 76aastast sünnipäeva tähistav Ameerika moelooja Ralph ütleb, et tema mantlipärija Stefan Larsson on erakordselt andekas: “Olen kindel, et ta toob meie firmasse palju värskust ja uudsust, lähtudes just globaalsest perspektiivist“. 

Härra Laureni ootamatu lahkumise täpne põhjus ei ole teada, kuid üks on kindel: tema pärandit moemaailma ei unustata iial. 

 

Allikas: nytimes.com