REVOLUTSIOON ILUMAAILMAS – midagi sellist ei ole sa varem näinud

Kosmeetikatööstus üllatab meid igal aastal millegi uue ja efektiivsega. Nüüd on aga püünele jõudnud midagi täiesti enneolematut. Eksklusiivkosmeetikabränd Hourglass Cosmetics on leiutanud ripsmeduši, millel ei ole harjaseid.

Kosmeetikatööstus üllatab meid igal aastal millegi uue ja efektiivsega. Nüüd on aga püünele jõudnud midagi täiesti enneolematut. Eksklusiivkosmeetikabränd Hourglass Cosmetics on leiutanud ripsmetuši, millel ei ole harjaseid.

Stiilne toode on valmistatud roostevabast terasest, mille tekstuuris olevad väikesed vaod muudavad ripsmetuši pealekandmise kiiremaks ning meik libiseb kui võluväel ripsmetele. Innovatiivne kosmeetikatoode koosneb kolmest osast: primer, tušš ja terasest aplikaator. Kuigi primer‘i kasutamine ripsmetel ei ole igapäevaselt väga laialtlevinud toiming, on mitmed jumestuskunstnikud veendunud, et selle kasutamisel võib näha selgeid erinevusi ning tõhusamat lõpptulemust. Ilma harjasteta ripsmetuši aplikaator tundub veidra leiutisena, kuid need, kes seda igapäevatöös kasutavad, ütlevad, et see on tõeline unelmate toode. Sinu vana ripsmetušš kuulub nüüdsest eilsesse päeva!

Vaata videotutvustust uuest tootest.

Allikas:  glamour.com