REVOLUTSIOONILINE TERAAPIA, mis kaotab sentimeetreid võluväel

REVOLUTSIOONILINE TERAAPIA, mis kaotab sentimeetreid võluväel

Eestisse on jõudnud Euroopas üha enam populaarsust koguv spetsiifiline külmateraapia (CRYO21teraapia), mis on turvaline, valutu ning ilma kõrvalnähtudeta protseduur, mis on äärmiselt tõhus rasvaladestuste ja tselluliidi lõhustamisel.

Eestisse on jõudnud Euroopas üha enam populaarsust koguv spetsiifiline külmateraapia (CRYO21 teraapia), mis on turvaline, valutu ning ilma kõrvalnähtudeta protseduur, mis on äärmiselt tõhus rasvaladestuste ja tselluliidi lõhustamisel.

Teraapiat teostatakse spetsiaalselt esteetikavaldkonna jaoks väljatöötatud seadme CRYO21 abil. Teraapia käigus mõjutatakse hooldatavat kehapiirkonda lokaalselt spetsiaalsete võtete ja vahenditega. Selle tulemusena kutsutakse rasvarakkudes esile loomulik nn rakusurm ehk apoptoos. Surnud rasvarakud väljuvad kehast protseduurile järgneva kuni 14 päeva jooksul.

Kuidas protseduur toimib? Rasvarakkude tavatemperatuur on 34 kraadi. Cryo21 teraapia alandab rasvarakkude temperatuuri 34 kraadilt 8 kraadini, mis kutsub esile loomuliku rakusurma ehk apoptoosi. Seetõttu on protseduuri tõhususe seisukohast oluline, et terapeut pääseks otsikuga rasvkoele läbi naha võimalikult lähedale. Surnud rakud väljutatakse organismist lümfiringe kaudu.

Käsitleda saab peaaegu kõiki kehapiirkondi – eemaldada topeltlõuga, nn tiivakesi käsivartelt, rasvakihti kõhult, tselluliiti jne.