Rihanna loob ilutrende

Tallinnas toimunud kontserdil võlus noor lauljanna Rihanna eelkõige
silmipimestava iluga. Noor andekas R&B staar erineb julge ja
silmapaistva välimusega.

Tallinnas toimunud kontserdil võlus noor lauljanna Rihanna eelkõige silmipimestava iluga. Noor andekas R&B staar erineb julge ja silmapaistva välimusega.

Rihanna õlgadeni ulatuv eelmise hooaja hittsoeng on veelgi kärpimist saanud. Juuksur on üliandekalt lõiganud staarile poisipea, mis toob esile Rihanna ilusad näojooned, ent samas varjutab silmade ette langev tukk seksikalt neiu eksootilisi silmi. Lühike kuklaosa aga paljastab vallatu tattoo tähekestest staari kaelal. Oodata on selle trendi järgimist ka fännide seas.

Rihanna esinemiskostüümidele, mis enamjaolt olid mustast lakist, andis jõulisust juurde julge jumestus. Neiu lopsakad huuled olid värvitud ploomlillaks, seksapiilsust lisasid ka veinipunased pikad küüned.
Kogu üldmulje oli väljakutsuv, ent siiski suutis 20 aastane staar selle imehästi välja kanda. Järjepideva treeningu tulemusena on lauljal keha, mis lubab kanda nii sügavat dekolteed, mikromini, kui ka kõhtu paljastavaid kostüüme.

Lauljanna välimus andis selgelt mõista, et selles naises on sees parajalt paha tüdrukut.
Rihanna uue albumi pealkirja "Good Girl Gone Bad" kohta ütleb neiu, et valis sellise nime, kuna tunneb, et tema elus on just selline periood, kus ta on saanud täiskasvanumaks, iseseisvamaks ja aeg on võtta ja nautida riske, mida elu talle praegu pakub.
Tema ülimenukas singel "Umbrella" on niivõrd populaarne, et see ajendas Rihannat paiskama müüki omanimelised vihmavarjud.
Rihannat kutsutakse uueks Beyonce´ks, sarnasusi leidub ka Whitney Houstoniga. Nüüd tuleb sellelt andekalt staarilt ootama jääda uusi trende, loovaid ettevõtmisi ja üllatusi.

/Mari Ojasaar/