RIMMEL ESITLEB: Tee geelmaniküür kodus ja seda 2 lihtsa sammuga! Video

Rimmel on loonud uue küünehoolduse sarja – Gel Colour System, mis kasutab loomuliku valguse käes kõvenevat tehnoloogiat andmaks küüntele mugavalt kõrgläiget. See tähendab, et sul ei ole enam tarvis külastada küünesalongi, sest kauni maniküüri saab edukalt teha ise ja seda omas kodus. 

Rimmel esitleb uut Super Gel küünelakki, eksklusiivset kahesammulist väljapaistva värvi ja läike süsteemi, mis kestab küüntel 14 päeva. Kerge peale kanda, kuivab nagu tavaline küünelakk ega vaja UV-lampi. Aga tulemus? Professionaalse geelmaniküüri veatult läikiv 3D-volüüm.  

Sinu Super Gel maniküür on tehtud veelgi lihtsamaks stiilse ja mugava pakendiga. Tee vahet kahel sammul.

Värvilakk on läbipaistvas pudelis, mille korgil on silt „ STEP 1 „ – 1. samm.

Pealislakk on mustas lilla korgiga klantspudelikeses, korgil on kiri „ STEP 2“ – 2. samm.

Tee nii: 

1. samm: Kasutades ülitäpset pintslit, kanna 2 kihti geniaalset Super Gel värvilakki ühtlaselt ühe pintslitõmbega küüntele. Lakis on juba sisaldumas ka aluslakk ning eelnevat ettevalmistust tegema ei pea. 

2. samm: Aktiveeri isekõvenemisprotsess Super Gel pealislakiga – loomulik valgus teeb kõik ülejäänu. Pealislakk kuivab sama kiirelt kui tavaline küünelakk. Küüned on nüüd kaetud kirjeldamatu valgustpeegeldava läike ja ülisileda vastupidava geeliga, mis katab kõik ebatasasused. 

Rimmeli uue Super Geli eeliseks salongihoolduse ees on veel ka see, et küünelaki mahavõtmiseks võib kasutada tavalisi küünelakieemaldeid ning värv tuleb kenasti maha ka ilma leotamata. 

Kasuta coole uusi toone oma küünetippudel! Nude-toonidest särtsakamateni, sest Super Gel pakub ulatuslikku värvipaletti, mis sobib ka kõige fantaasiarikkamale maniküürile ja pediküürile.

Valikuvõimalus on 12 trendika tooni osas. Viis neist on signatuuriga designed by Kate Moss. Kuus tooni kogu valikust on eripakkumisel pakendatuna duopakendisse koos pealislakiga. 

Selles sarjas on šikilt neutraalsed, läbisegi roosade, koralli, rikkalike punaste, glamuursete tumedate toonidega. Proovi võrgutavat sarlakpunast Darling Dahlia By Kate (#041) või loo elegants leebe tooniga Bare Hug (#013). Ja muidugi lemmikud, Urban Purple (#025) ja Grape Sorbet (#023).    

Luua kaunist geelmaniküüri on nüüd nii lihtne – üks, kaks ja valmis ta ongi! Get the London Look küüntele Rimmeli Super Geliga. #gelpower

Võta osa ka toredast iseloomutestist SIIT ja võida omale uued Super Gel geellakid. 

Rimmel on saadaval Ideaal Kosmeetika kauplustes üle Eesti.

NUDES

#012 Soul Session By Kate

#013 Bare Hug

 

PINKS

#022 Angel Wing

#023 Grape Sorbet

#024 Red Ginger By Kate

#025 Urban Purple

CORALS

#031 Perfect Posy By Kate

#032 Cocktail Passion

#033 Happily Evie After

REDS

#041 Darling Dahlia By Kate

#042 Rock N Roll By Kate

#043 Venus