RIMMELI MEIGIKOOL: samm-sammult täiusliku tulemuseni by Kate Moss

RIMMELI MEIGIKOOL: samm-sammult täiusliku tulemuseni by Kate Moss

Kui kosmeetikabränd Rimmel London hakkas oma reklaamide jaoks ilusaadikut otsima, siis oli tegelikult ainult üks võimalik valik ja selleks oli oma kodumaine supermodell Kate Moss. Londonis sündinud ja kasvanud Kate on vaatamata oma rahvusvahelisele elustiilile mitmelgi viisil põhiliselt Londoni tüdruk. Tema inspireeriv, kuid kättesaadav individuaalne stiil ja omapärane glamuur pärinevad Londoni tänavatelt ja võtavad kokku Rimmeli eksperimentaalse ilufilosoofia.

Kate -, kes on kasutanud Rimmeli tooteid alates teismeliseeast, meenutab, et tema lemmik oli Heather Shimmer huulepulk – on tihedalt seotud brändi Londoni ringkonnaga. Ta kommenteerib, et Londonis toimub nii palju, kõik need klubid, galeriid ja hämmastavad disainerid. Ta lisab, et neil on valikuvabadus ja inimesed saavad luua omaenda stiili.

Kate Mossi ja Rimmeli vaheline instinktiivne üksteisemõistmine on arenenud üheks ilumaailma kõige tugevamaks partnerluseks, täiendades isikliku stiilse ja moodsa imidžiga Rimmeli tipptasemel kosmeetika visiooni, et luua lahedat tänavakultuurist inspireeritud London look‘i.

Koostöös Kate Mossiga on turule saabunud uus näo kontuurimise ja highlight‘imise sari RIMMEL Kate. Vaata samm-sammult täiusliku tulemuse õpetust. 

 

Me kanname highlight‘i näopiirkondadele, mida soovime esile tuua:

nendeks on laup, ninaselg, silmaalused ja lõug.

Mõtle vaid neile näopiirkondadele, kus see näib loomulik.

Sinu highlighter peab olema vähemalt kaks tooni heledam kui sinu nahatoon.

 

Leia oma näokujule vastav soovitus:

 

Kontuurigem põsesarnasid.

Mõtle neile kohtadele näol, kus valgus loomulikult taandub; kohad, mille jätaksid varju.

Sinu kontuur peab olema üks kuni kaks tooni tumedam sinu loomulikust nahatoonist.

 

 

 

Leia ka Buduaari Fb-ist ja Buduaar Teen FB-ist jagamismängud ja võida üks meigipalett endale!