SAA TUTTAVAKS EESTI keskkonnasõbraliku moebrändiga Sincerely Yours

SAA TUTTAVAKS EESTI keskkonnasõbraliku moebrändiga Sincerely Yours
Priit Siimon

Uus kodumaine moebränd Sincerely Yours, kus kõik rõivaesemed valmivad käsitööna, on mõeldud keskkonnateadlikele ja säravatele naistele. Kuidas aga see imeline bränd sündis?

Sincerely Yours taga seisavad ema Piret ja tütar Kristiine ning brändi sünnilugu sai alguse Austraaliast. Kristiine elas seal pea 4 aastat ja kuna valdkond, milles ta igapäevaselt töötas, ei tundunud olevat ”talle”, otsis Kristiine enda loominguliseks väljendamiseks lisategevust ja otsustas hakata uuesti moeillustratsioone joonistama.

Kuna moedisain oli naisele alati südamelähedane olnud, tekkis tal mõte luua päris oma moebränd. Kristiine astus sisse Sydneys asuvasse moeülikooli FBI Fashion College, mille raames läbis ta edukalt ka praktika Haryono Setiadi käe all (tunnustatud Sydneys tegutsev Indoneesia moedisainer). Küll aga ei õnnestunud tal kahjuks viisa tõttu õpinguid lõpetada ning ta kolis koos elukaaslasega Eestisse tagasi.

Kristiine mõnda aega kestnud nördimus muutus suureks elevuseks kui ta mõistis, et just tema ema on see inimene, kellelt tal moetööstuse ja õmblemise valdkonnas kõige enam õppida on. Piret oli töötanud kunagi Enelin Meiusi moemajas, lisaks juhtis ta omal ajal ka päris  isiklikku õmblusbürood. Seega oli naisel praktilist õmbluskogemust enam kui 25 aastat. Kui Kristiine Piretile rõivabrändi loomise ideest rääkis, läksid emal silmad särama ja ta hüppas kohe suurima rõõmuga paati. Nii nad siis koos tegutsema asusidki.

Sincerely Yours looming ja väärtused
Austades kõrgelt oskuslikku käsitööd, iseennast, teisi ja keskkonda, on iga rõivaese ja aksessuaar disainitud ja valmistatud käsitööna algusest lõpuni Eestis.

Trende jälgib bränd oma disainis minimaalselt ja eelkõige pannakse rõhku sellele, et toodete disain oleks ajatu. Selline lähenemine toetab ka jätkusuutliku tarbimise ideed, kus rõivaese, millesse investeerid, sobib suurepäraselt pikaajaliseks kandmiseks. Sellest tulenevalt kasutab Sincerely Yours palju klassikalisi lõikeid, muutes rõiva omanäoliseks eelkõige just läbi julgete ja tugevate detailide. Detailirohkust võib pidada kindlasti üheks brändi iseloomustavaks märksõnaks.

Suurt rõhku pannakse materjali valikule, seetõttu kasutatakse võimalikult palju keskkonnasõbralikke kangaid ja materjale, mis on oma väljanägemiselt luksuslikud ja samal ajal pehmed ning nahasõbralikud. Samuti iseloomustab Sincerely Yours loomingut toodete mugavus ja multifunktsionaalsus. Bränd kasutab oma loomingus vaid parimaid saadaval olevaid naturaalseid sertifitseeritud materjale, mis hangitud erinevatest riikidest üle kogu maailma. Igal võimalikul juhul keskkonnasõbralike materjalide valimine on brändi üks põhiväärtuseid.

 

Uudista ka Sincerely Yours online jõulupoodi
Kõige imelisem aeg aastast on jälle käes. Seekord otsustas Sincerely Yours tuua kontaktivaba jõulupoe Sulle koju kätte, et ka sellel aastal saaksid kallitele lähedastele kingitused turvaliselt soetatud. Lisaks Eestis disainitud ja valmistatud rõivastele ja aksessuaaridele, leiab nende jõulupoest seekord ka koostöös talendika lilleseadjaga valminud kodustesse tingimustesse mõeldud hubasust ja soojust loovad jõuluseaded. Kui teed jõuluoste Sincerely Yourse-poest ajavahemikus 01.12.2020 – 20.12.2020, osaled juba 21.12.2020 eriti magusa peaauhinna loosis, milleks on tunniajane photoshoot Tallinna vanalinnas professionaalse fotograafiga.

 

Jälgi Sincerely Yours tegemisi IG’s @sincerelyyourseu ja külasta kodulehte sincerelyyours.eu

Vaata pilte galeriist: