SALEDUSNIPP: HOOPIS see värvitoon teeb sind näiliselt saledamaks!

SALEDUSNIPP: HOOPIS see värvitoon teeb sind näiliselt saledamaks!

Enamasti peetakse musta värvi kõige salendavamaks tooniks, ent tegelikkuses ei vasta see tõele, sest must varjab ära ka keha kõige kaunimad osad luues pigem ühtlase, kui saleda üldmulje. Kui eesmärgiks on riietuse abil luua näiliselt salendav pihaosa või puusad, siis tuleb mängida julgete värvidega.

Enamasti peetakse musta värvi kõige salendavamaks tooniks, ent tegelikkuses ei vasta see tõele, sest must varjab ära ka keha kõige kaunimad osad, luues pigem ühtlase kui saleda üldmulje. Kui eesmärgiks on riietuse abil luua näiliselt salendav pihaosa või puusad, siis tuleb mängida julgete värvidega.

Riietus tuleks valida vastavalt oma kehatüübile. Rõhuta oma figuuri tugevamaid külgi erksate värvidega ning varja ülekilosid tumedate toonidega nagu hall, must, sinine ja pruun. Värvidega mängimine loob näiliselt saledama üldmulje ja figuur tundub sihvakam. Lisaks tõmbavad kaunid värvid tähelepanu ning loovad rõõmsama meeleolu kui tugev must.

Kui sa oled aga alati just musta värvi armastanud, siis lisa näiteks mustale kleidile erksavärviline vöö ja saapad – ka nii lood optilise illusiooni, justkui sinu talje oleks saledam ja jalad pikemad. 

Piirkonnad, mida soovid rõhutada, võib katta ka erksavärviliste mustritega! 

Allikas: shefinds