SÄRAV PÜSIMEIGI KUNSTNIK Helena Mägi muudab naised täiuslikuks!

Buduaar

Püsimeik on aina kasvav trend naiste seas. Oma tööst ning tegemistest räägib tuntud püsimeigi tegija Helena Mägi.

Helena on üks nendest tegijatest Eestis, kelle juurde soovivad naised püsimeiki tegema minna, sest kogemus ja hea stiilitaju tagavad alati parima tulemuse.  “Minu huvi iluvaldkonna vastu algas juba varajases nooruses, millest lähtuvalt astusin 2008. aastal Eesti Esimesse Erakosmeetikakooli, omandamaks seal kosmeetiku eriala,” räägib Helena, kuidas ta ilumaailma jõudis. Tulenevalt veel teisestki huvist, on naine teaduskraadi omandanud õigusteaduse erialal ning töötanud ligi kümme aastat juhtivatel ametitel nii finantsvaldkonnas, rahvusvaheliselt tunnustatud kauplemisteenuste osutaja Admiral Markets AS Eesti piirkonnajuhina kui ka iluvaldkonnas Põhjamaade suurima professionaalse ilukaubamaja Tradehouse OÜ ekspordi- ja müügijuhina.

Helena püsimeigi käekiri on loomulik ning elegantse aktsendiga, rõhutades individuaalselt kliendi näojooni ning sobides ka kõige nõudlikumale maitsele. Püsimeigist räägib Helena suure kirega: “loomingulisus ja oskus seda väljendada, on minuga alati kaasas käinud ning seda nii jumestamise kui ka maalimise näol, millest lähtuvalt otsustasin siduda oma suurimad kired ning pühenduda püsimeigikunstile. Mulle on oluline aidata igal kliendil end igapäevaselt tunda enesekindlana, muutes nende väljanägemise täiuslikuks.”

Püsimeik- kellele ja miks?

Tänu tänapäeva tipptehnoloogiatele on püsimeik aina enam populaarsust kogumas, olenemata sellest, et protseduuride hinnad jäävad 200 – 500 euro vahele Eestis (mujal maailmas on hinnad veelgi kõrgemad). Populaarsuse üks põhjuseks on kindlasti see, et teenuse tarbimisega on võimalus rõhutada oma individuaalset väljanägemist kui ka parandada välimuse defekte, mis võivad mõjutada inimese igapäevast elu ning enesekindlust.

Püsimeik võimaldab peita vanu arme ja näonaha defekte, pakub lahenduse dekoratiivkosmeetika allergia puhul, säästab aega igapäevase rutiinse jumestuse tegemisel, peita huulte või kulmude vahelist asümmeetriat, anda tooni liiga heledatele kulmudele või parem kuju, et kulmude hõredamaid kohti peita, tihendada ripsmeid visuaalselt, anda vananevatele ja oma pigmendi kaotanud huultele ergas värv ning parandada defineeritud kuju. Lisaks on püsimeik alternatiiv kirurgilistele iluprotseduuridele, mille hind on vähemalt 3 korda kallim.

MGI Studiost:

MGI studio alustas oma tegevusega Tartus ning oli esilagu fokuseerunud Lõuna-Eestile. Helena arutleb: “mida aeg edasi, seda enam jõudsid stuudiosse kliendid üle kogu Eesti, kuid kindlasti oli klientide poolt ka palju küsimusi selles osas, kas plaanin tegevust laiendada ka Tallinnasse. Mõeldud, tehtud! Olles elanud üle 10. aasta Tallinnas, ei olnud küsimust, kas laiendada tegevust või mitte. Kui paljud teised salongid ja stuudiod kärpisid oma tegevust või sulgesid uksed tulenevalt koroonakriisist ning piirangutest, otsustasin mina anda gaasi juurde tegevusele.”

Alates septembrikuust pakub MGI studio oma teenuseid ka Tallinnas ning seda koostöös salongiketiga MakeYour ID. Kas tulevikus võib oodata, et MGI studio avab stuudio ka Tallinnas?
“Elame näeme, sest esialgu on plaan laieneda Tartus” ütleb Helena positiivselt.

Rohkem informatsiooni Helena tegemiste kohta leiad SIIN.

Lisaks on Buduaaril oma lugejatele imeline uudis, pikendades või vormistades uue Buduaari aastatellimuse sellel nädalal (5.10.2020-12-10.2020), saad endale 50 Eurose MGI Studio püsimeigi kinkekaardi. Vormista tellimus SIIN.