See riideese mõjutab sinu välimust kõige rohkem

See riideese mõjutab sinu välimust kõige rohkem

Sa kindlasti tead, et õige riietuse abil on võimalik oma jalad näiliselt pikemaks saada, talje peenikesemaks ning puusad kitsamaks või kurvikamaks. Riietuse abil on võimalik oma paremaid külgi esile tuua ning vigu peita. Ent mis on see riideese, mis mängib siinkohal kõige olulisemat rolli? See miski, mille abil on võimalik isegi oma rühti näiliselt kaunimaks muuta – vastus on õige rinnahoidja!

Sa kindlasti tead, et õige riietuse abil on võimalik oma jalad näiliselt pikemaks saada, talje peenikesemaks ning puusad kitsamaks või kurvikamaks. Riietuse abil on võimalik oma paremaid külgi esile tuua ning vigu peita.

Ent mis on see riideese, mis mängib siinkohal kõige olulisemat rolli? See miski, mille abil on võimalik isegi oma rühti näiliselt kaunimaks muuta – vastus on õige rinnahoidja!

Mitmed uuringud on näidanud, et ligi 50% naistest on hädas ideaalse rinnahoidja leidmisega, seega lepitakse vähemaga – valitakse rinnahoidja, mis tegelikult ei sobi sinu kehakujuga. Ent vale kujuga rinnakorv võib üldpilti rikkuda ning sind näiliselt isegi kogukamaks muuta!

Seega tegelikult on kõige olulisem leida endale see kõige õigem rinnahoidja ning vajadusel ka vormiv aluspesu. Kui see on tehtud, võid olla kindel, et sa näed kaunim välja ükspuha millises riietuses. Ka liibuv pluus ning kitsad teksad sobivad sulle paremini!

Huvitav oleks teada, kui mitmekülgseks pead sina rinnahoidjate valikut Eesti poodides?

Allikas: sheknows.com