SEE VEIDER MOELEIUTIS reageerib hetkega pilkudele

SEE VEIDER MOELEIUTIS reageerib hetkega pilkudele

Kui oled sõpradega väljas ning järsku avastad, et  paarinurgast silmab sind ammu unustatud kohtingukaaslane , siis milline on sinu esmareaktsioon? Võimalik, et haarad oma sõpradest esimese ettejuhtuva ning kasutad teda kui inimkilpi.

Kui oled sõpradega väljas ning järsku avastad, et baarinurgast silmab sind ammu unustatud kohtingukaaslane, siis milline on sinu esmareaktsioon? Võimalik, et haarad oma sõpradest esimese ettejuhtuva ning kasutad teda kui inimkilpi.

Seejärel otsid lähimat väljapääsu, et koos armeega sääred teha. Nüüdsest on aga asjad hoopis lihtsamad, kuna moedisainer Behnaz Farahi, kelle üheks kireks on uurida interaktiivsust ja selle seost inimkehaga, on leiutanud rõivaeseme, mis summutab soovimatu tähelepanu silmapilkselt. Ilmselt mõjub seesugune rõivadetail inimestele pigem eemalepeletavalt kui kutsuvalt, kuna okkad annavad märku vastumeelsusest. 

Farahi uusim projekt „Pilgu paitus“ tõi püünele 3D-krae, mis tuvastab ära ning reageerib kohe, kui keegi kraed silmab. Krae reageerib pilgule ning emotsioonidele ja hakkab seepeale kohe kuju muutma. Põhimõtteliselt muudab see krae sind stiilseks siiliks. 

Arvatavasti ei ole see rõivadetail, mida sooviksid kanda esimesel kohtumisel, kuid neil päevil, mil tunned, et ei soovi endale kedagi lähenemas näha, tasub see moodne leiutis end ehk ära küll.  

Vaata videot kummalisest disainileiutisest! 

 

Allikas: elleuk.com