Seksikas sina – õnnelik Tema

Seksikas sina – õnnelik Tema

Juba õige pea saabub kõigi armunute ülistuslauluks loodud püha ehk valentinipäev. Kui oled endiselt pead murdmas selle üle, kuidas oma kallimat üllatada, siis heida pilk Buduaari seksikalt inspireerivasse pildigaleriisse!

Juba õige pea saabub kõigi armunute ülistuslauluks loodud püha ehk valentinipäev. Kui oled endiselt pead murdmas selle üle, kuidas oma kallimat üllatada, siis anname sulle vihje – ükski kingitus pole talle nii armas ja kallis, kui seda oled sina ise!

Jah, olete iga päev ninapidi koos ning pikemate suhete puhul võib juhtuda, et ei osata teineteist enam “värskelt armunud” pilguga vaadata. Kui sullegi tundub, et teie omavaheline kooselu on jõudnud punkti, kus võid tunda end vabamalt ning iga kohtumine Temaga ei tähenda iga kord juustega maadlemist, hoolikat riiete valimist ning kaunist näomeiki – siis on allpool olev galerii mõeldud just sulle!

Niisiis valentinipäeva juurde … Mida teha ja kuidas tähistada? Traditsioonilised lahendused ehk mõne romantilise näituse, teatrietenduse või restorani külastamine toimivad igale suhtele värskendavalt. Kujutame ette, et lähetegi kahekesi õhtusööki ja head veini nautima. Pane selga mõni lihtne, kuid samas pidulik õhtukleit, mida ta varem näinud pole. Liibuvad, keha kumerusi rõhutavad lõiked mõjuvad meestele justkui punane riidetükk härjale! Ära liialda ehete või keeruliste disainilahendustega, mehed neid üldjuhul ei mõista (kuid ka siin võib olla meeldivaid erandeid!). Ära unusta, et kauni kleidi juurde kuulub ka konts, kerge meik, soovitavalt punane huulepulk, maniküür ja ilus kõnepruuk, sest ropu suuga naine ei ole kunagi meeldiv (ega erutav) vaade.

Kui oled kleidi välja valinud, mõtle sellele, mis pesu sa kannad … Lepime kokku, et võtmesõnaks on must pits, mitte roosade volangidega kaunistatud püksikud (mis võivad olla küll sinu silmis armsad ja glamuursed, kuid “sefiirikorvike” kleidi all on tugevama soo esindaja silmis tihtipeale kummaline nähtus). Samuti võiks vältida punast pesu, kuigi punane on antud ürituse suurim sümbol, võib see aeg-ajalt jätta mulje, et pingutasid seksikusega üle. Vaata allpool olevast galeriist variatsioone kleidi- ja pesukomplektidest, mis iga kleidi juurde sobiksid. Kust selline pesu pärineb? Vastus on lihtne: e-kaubamajadest, pöördun tihti nende poole siis, kui tarvis on soetada midagi meeldejäävat ja erilist, tellides pesu vaata, et koostises oleks ka natuke lükrat – see venib ilusasti ning välistab ebameeldivust, et tellitud komplekt sellega ei sobi.

Oled romantiliseks õhtuks valmis? Pane telefon käest või jäta see hoopiski koju (ära lase kellelgi teie omaette koosviibimist häirida!), oma käekotti pane selle asemel aga mõni vallatu seksmänguasi, millega oma partnerit hiljem kodus olles üllatad. Kui järgid kõiki neid reegleid, siis on tulemus kindel – sellest õhtust saab unustamatu, põnev ja väljakutseid täis kogemus, mida veel mõnda aega koos meenutama hakkate. ;)

Romantilist sõbrapäevakuud!

Kristiina Virt