SELLE SÜGISE MOEHITID leiad Krunnipea butiigist

SELLE SÜGISE MOEHITID leiad Krunnipea butiigist

Tallinna kesklinnas Kaarli puiesteel ning vanalinnas Müürivahe tänaval asub kaks väikest poodi, mis kannavad nime Krunnipea Butiik. Tegu on disainiparadiisiga, mis on koduks üle viiekümne Eesti ja Baltikumi disaineri loomingule.

Tallinna kesklinnas Kaarli puiesteel ning vanalinnas Müürivahe tänaval asub kaks väikest poodi, mis kannavad nime Krunnipea Butiik. Tegu on disainiparadiisiga, mis on koduks enam kui viiekümnele Eesti ja Baltikumi disaineri loomingule.

Seekordsed trendinopped on just nendest pisikestest poodidest ning aitavad originaalselt ja stiilselt sügisele vastu astuda. 

Kui veel kakskümmend aastat tagasi kanti seljakotte peamiselt vaid kooliskäimise eesmärgil, siis viimase hooaja trendide kohaselt võib igaüks meist end süümepiinadeta taas koolilapsena tunda, kuna ranitsad on teinud totaalse comeback‘i. Üha enam võime stiilseid seljakotte näha nii moenädalatel, kuulsuste seljas kui ka tänavapildis. Näiteks Liis Lemsalu, Grete Klein ja mitmed teised popstaarid ja blogijad nii Eestist, Soomest kui ka Baltikumist näitavad stiilset eeskuju, kuidas on võimalik see kergelt tütarlapselik ja veidi mässumeelne trendiese naiselikult ja galantselt välja kanda. Chaneli, Prada ja Burberry kollektsiooniesitlustel võime silmata suures osas just seljakotte ning loomulikult ei ole see kuum trend kaarega mööda läinud ka meie kodumaiste disainerite seast. 

Disainerkottidest rääkides ei saa üle ega ümber kvaliteedist ning sinna sisse kirjutatud unikaalsest ja hingestatud käekirjast, mille kaudu avaneb võimalus hallist massist eristuda. Sel hooajal on oleme noppinud välja viis silmapaistvat disainerit ja brändi, kelle stiilse loominguga lähemalt tutvust tasub teha. 

Marja Sinkova 

Eesti juurtega noor disainer, kes elab ja töötab Peterburis. Marja käe all valmivad stiilse lõikega tekstiilist seljakotid, mis on mugavad ning vastupidavad. Seljakottidel on erinevad mudelid ning ka peidetud salataskud. Ideaalne kaaslane igaks päevaks.

Seljakotid hinnaga 59 € 

Marga Mase 

Krunnipea Butiik on Marga Mase seljakottide ainus edasimüüja Eestis. Marga Mase on Leedu aksessuaaridebränd, mis valmistab kvaliteetsest kunstnahast seljakotte ning õlakotte. Marga Maset iseloomustab värviküllus, humoorikad tegelased ning loodusest näpatud ideed. Ükski Marga Mase kott ei ole igav. Alusta kooliteed rõõmsalt ning stiilselt. 

Seljakotid hinnaga 79–89 €

Kartu 

Kartu on samuti Leedu päritolu. Kartu valmistab kvaliteetseid täisnahast aksessuaare. Kartu disain ning stiil on minimalistlik ja skandinaavialikum. Kartu paneb rõhku ka mugavusele ja praktilisusele. 

Seljakotid hinnaga 146 €

Nulku by Kristiina Nurk 

Kandekotid on mõnus vaheldus seljakotile või raskele õlakotile. Boonusena mahub kandekotti mugavalt nii arvuti kui raamatuid. Kandekotil on tugevad ja vastupidavad nahast sangad. 

Kandekotid hinnaga 44 € 

MERÏKH 

Skandinaavia elustiilibränd, mis valmistab multifunktsionaalseid täisnahast kotte ning aksessuaare. Igal mudelil on mitu erinevad stiili ning kasutamisvõimalust. Merikh arvutikotid on kvaliteetsed, vastupidavad. Väärtust saab lisada multifunktsionaalse minikotiga. 

Arvutikoti hind 199-249 €

www.krunnipea.ee

Buduaar sügis 2016