SELLE SUVE VIIS moekaimat rannarõivast!

12 kommentaari
SELLE SUVE VIIS moekaimat rannarõivast!

Päevad lähevad aina soojemaks ning päikeselisemaks, mistõttu pole suvehooaeg enam kaugel ja praegu on õige aeg omale mugavad bikiinid või trikoo leida. Iga naine tahab end ju hästi tunda nii pesus kui ka rannariietes – õige valik avaldab mõju tujule, heaolule ja enesekindlusele.

Seetõttu on Mylingery tootesortiment väga lai, pakkudes kauneid trikoosid ning bikiine ka tavapärasest suuremates suurustes, et naised tunneksid ennast elegantselt, seksikalt, vabalt ja mugavalt.

Mylingery pesupood on kõikide moeteadlike naiste jaoks kokku pannud viis selle suve trendi, mille seast saab igaüks oma lemmiku välja valida.

1. Monokiinid

Väga populaarsed on monokiinid ehk üheosalised komplektid, mis jätavad sageli selja paljaks. Monokiinid on ideaalsed neile, kes pelgavad, et bikiinid on liialt paljastavad, ent trikoo ei tundu piisavalt seksikas. Lisaks väldib monokiinidega mitmeid päevitusrante.

2. Mereteema 

Moodi on tulnud taas erinevad navy-stiilis värvikombinatisoonid, triibud ja täpid. Mis sobiks rannaga paremini kokku kui armsad väikesed ankrud, meremehetriibud või lipsukesed? Kaunis valge ning sinise kombinatsioon mõjub kergelt jumekal nahal väga kaunilt. 

3. Retrodisain/Lillemustrid

Kes meist ei oleks unistanud välja näha sama naiselik, enesekindel ning kaunis kui Marilyn Monroe? Nüüd on selleks väga hea võimalus, sest trendikad on kõrgema äärega püksid, suured mummud ning kaunid lillemustrid. Sellistel rannariietel on tähelepanu hõivamiseks parajalt iseloomu ning särtsu.  

4. Julged värvid

Püüa pilke julgete värvidega, mis suvise päikese käes särama hakkavad ning naiselikkust rõhutavad. Ideaalselt sobivad randa näiteks türkiis ja oranž, mis toovad imehästi välja ranna olemuse – päikese ning mere.

5. Erinevad rannaseelikud ja -tuunikad  

Selle hooaja kindel lemmik. Nendega on mugav minna rannakohvikusse, katta kinni end päikese eest või nautida sportlikke vabaõhutegevusi. Iga komplekti juurde on võimalik leida sobivaimas suuruses ning värvitoonis seelik või tuunika.

Selle suve kõige trendikamate rannariiete laia valikut saab vaadata Mylingery pesupoe kodulehelt, kust leiavad omale lemmiku igasuguse kehakuju ning suurusega naised.