Selline on tõeline glamuur: 5 Instagrami kontot, mida jälgida

1 kommentaar
Selline on tõeline glamuur: 5 Instagrami kontot, mida jälgida

Fotograafe, kes üritavad moemaailmas endale nime teha ning glamuursetele punase vaiba üritustele pääseda, on palju, ent vaid vähesed saavutavad oma unistuste staatuse – olla nõutud fotograaf, kellel on eksklusiivne ligipääs kuumimatele üritustele, kus on kohal Hollywoodi staarid ning tippmodellid.  Näha glamuurse moemaailma telgitaguseid ning pildistada üles kaadreid sellest, mis seal tegelikult aset leiab – allpool toome välja 5 tippfotograafi, kelle Instagrami kontodelt võib leida eksklusiivseid, šokeerivaid ning paljastavaid kaadreid. 

Fotograafe, kes üritavad moemaailmas endale nime teha ning glamuursetele punase vaiba üritustele pääseda, on palju, ent vaid vähesed saavutavad oma unistuste staatuse – olla nõutud fotograaf, kellel on eksklusiivne ligipääs kuumimatele üritustele, kus on kohal Hollywoodi staarid ning tippmodellid.

Näha glamuurse moemaailma telgitaguseid ning pildistada üles kaadreid sellest, mis seal tegelikult aset leiab – allpool toome välja 5 tippfotograafi, kelle Instagrami kontodelt võib leida eksklusiivseid, šokeerivaid ning paljastavaid kaadreid. 

Miley Cyrus, Lady Gaga, Kate Moss, Lupita Nyong, Madonna, Beyonce, Lara Stone – tahad näha, millised Hollywoodi staarid pärast punase vaiba üritust välja näevad ja kuidas nad tegelikult pidutsevad? Aga palun!

5 tippfotograafi, kelle Instagrami kontodelt leiad eksklusiivseid pilte glamuursetest staaridest:

1. Inez Van Lamsweerde ja Vinoodh Matadin @inezvinoodh

Vaata nende kontot siin

2. Mert Alas @mertalas

Vaata tema kontot siin

3. Miles Aldridge @milesaldridge

Vaata tema kontot siin

4. Glen Luchford @_glen_luchford

Vaata tema kontot siin

5. Mario Sorrenti @Mario_Sorrenti_2

Vaata tema kontot siin