SIIN NAD ON! BUDUAARI SUVEMODELL 2016 FINALISTID

SIIN NAD ON! BUDUAARI SUVEMODELL 2016 FINALISTID

Buduaar sõidab seitsmendat suve järjest koos kümne Eesti säravaima naisega suvepealinna, et viia suure modellipotensiaaliga julgete ja elurõõmsate kaunitaridega läbi üks tore ja võistlusmomendiga päev.  Selle tulemusena selguvad meie uued reklaaminäod, kes osalevad erinevates ilu – ja moeprojektides.

Meie sooviks on olla hüppelauaks, et anda noortele säravatele naistele võimalus jääda silma oma oodatava modellikarjääri osas potensiaalsetele võtmeisikutele. 

Kõikide ilusate modellihingega tütarlaste seast, kes oma kandidatuuri “Summer Model 2016” alamlehele üles laadisid, pääses otse finaali viis kõige kõrgema keskmise hindega kaunitari. Buduaari ja modellindusega seotud žürii valis võistlusele lisanud kaunitaride hulgast välja veel viis finalisti, kelles tundus olema kõige enam potentsiaali modellitööks. Neis oli seda, mida me soovime näha kogu järgneva aasta oma ajakirja moe- ja ilukaadritel ning meeleolukate ürituste catwalk‘il. 

Aga enne, kui me finalistidega Pärnus kohtume, saame nendega tuttavaks sel reedel Tallinnas, kui viime läbi esimese ühise tööpäeva fotomodellidena. Võrdsetel alustel ja võrdse ülesandega võistluse järelkaja saad peagi lugeda ka siin Buduaari lehel. 

Finaalüritus toimub 23. juulil suvises Pärnus kus meie armsad, toredad ja ilusad modellikandidaadid pakuvad vaatajatele silmailu päeval rannas ja õhtul ööklubis Sunset. 

Esinemisterohke võistluspäev selgitab välja, kellel on võimalus saada 2016. aasta suvemodelli peavõitjaks. Taaskord jälgige meie sõnumeid ja tulge kindlasti finalistidele kaasa elama. 

Finalistid on järgmised kaunid naised:

Žürii lemmikuteks said:

Hegle-Maris (Tamsalu)

Marleen (Tallinn)

Loora (Pärnu)

Sandra (Tallinn)

Merlyn (Jõgeva)

Lugejahääletuse tulemusena pääsesid otse finaali:

Liisi (Tartu)

Liisi P. (Tallinn)

Liina (Pärnu)

Liis-Grete (Tallinn)

Maie (Viljandi)

 

Buduaar Summer Model 2016 korraldustiim