Silmamask, mis teeb sind nooremaks! Retsept!

8 kommentaari
Silmamask, mis teeb sind nooremaks! Retsept!

Oma silmaümbruspiirkonna eest tuleb hoolt kanda, sest esimesed kortsukesed ilmuvad just sinna. See mask rahustab, niisutab, toidab, aitab vabaneda kottis ja paisunud silmaalustest ning silub ka esimesi kortsukesi. Tegu on maskiga, mida võid teha lausa igapäev! Kui oled halvasti maganud, töötad arvuti taga või armastad televiisorit vaadata, siis peaksid seda maski kindlasti proovima – see rahustab väsinud silmi ja vähendab silmade punetust!

Oma silmaümbruspiirkonna eest tuleb hoolt kanda, sest esimesed kortsukesed ilmuvad just sinna. See mask rahustab, niisutab, toidab, aitab vabaneda kottis ja paisunud silmaalustest ning silub ka esimesi kortsukesi. Tegu on maskiga, mida võid teha lausa igapäev!

Kui oled halvasti maganud, töötad arvuti taga või armastad televiisorit vaadata, siis peaksid seda maski kindlasti proovima – see rahustab väsinud silmi ja vähendab silmade punetust!

Vaja läheb:

6cm värsket kurki 

2 sl piimapulbrit

Tee nii:

Koori kurk ja eemalda seemned ning püreesta kurk ja piimapulber ühtlaseks massiks! Määri mask sõrmeotstega silmade ümber, kuid mitte silmade peale. Hoia maski 20 minutit. Kuna see mask on üsna vedel, siis need 20 minutit tuleb sul selili veeta – kuula mõnusat muusikat ja puhka. Seejärel eemalda mask sooja veega, loputa külma veega ning tupsuta nahk kuivaks – ära hõõru! Kasuta silmaümbruskreemi või tavalist näokreemi!

allikas: allwomenstalk.com