Ilu ja mood

toob sinuni Zalando

SINA, MINA & OUI – maailmavallutusretk saab alguse

Ikoonilise Los Angelese moemaja Juicy Couture uus parfüümibränd Oui Juicy Couture peegeldab ühe põlvkonna põhiolemust ja võitmatut ning pidurdamatut natuuri. Innovatiivsetest koostisainetest tulvil Oui Juicy Couture on fantastiline, ühtaegu vallatu ja väljakutsuv parfüüm, mida sobib kanda igal pool ja igal ajal. Kes valitsevad maailma? Oui – need oleme meie.

Moodsa ja tänapäevase Juicy Couture tüdruku komplitseeritud ja mitmetahulist isiksust ning elustiili rõhutav ja esiletoov Oui Juicy Couture on naiseliku tugevuse ning kaalutu optimismi imekaunis, söakate ja mahedate nootide kaudu kõlama lööv dihhotoomia. Oui Juicy Couture on loodud naisele, kes julgeb status quo raamidest välja murda ning kes ei karda ohje enda kätte haarata ning oma seisukohta kuuldavaks teha. Selle parfüümiga ütleb ta julgelt ja kohkumatult oui kõigele, millesse usub – armastusele, seiklustele ja õnnele. Juicy tüdruk elab oma elu ehedalt ja enesekindlalt, loomupärase elegantsiga ja eesmärgikindlalt. Ta püüdleb aktiivselt oma eesmärkide poole ja jätab endast jälje, et naudib samal ajal elu täiel rinnal.    

“Oui Juicy Couture näol oleme me loonud uue, Juicy Couture tarbijate uuest generatsioonist inspireeritud parfüümi. Me soovime saata need moodsad ja kaasaegsed naised eneseavastamise teekonnale, mis õpetaks neid parfüümi kandmise kogemuse puhul juhinduma oma unikaalsest isikupärast. Elurõõmus ja hingekosutav parfüüm on tänapäeva Juicy Couture tüdruku kehastus ning kannab endas tema vaba ja muretut vaimu, siirust, uudishimu ja lustlikku meelt. Tere tulemast maailma, mis ütleb JAH!”

– Honorine Blanc, Firmenichi parfüümimeister

Oui Juicy Couture 100 ml parfüümivee orienteeruv jaehind on 102 eurot ja see läheb loosi Tartu ning Tallinna Vapiano Ladies Night üritustel oktoobrikuus. 


Ilu ja mood

toob sinuni Zalando