Ilu ja mood

toob teieni Zalando

Sinu iluamps igaks päevaks!

Buduaar

Soovid tervislikult ja maitsvalt toetada oma loomulikku ilu? 

Lisades oma igapäevasesse ilurutiini VitaYummy kummikarud, toetad oma keha olulisemate vitamiinidega, mis aitavad igapäevasest stressist ja välismõjudest tingitud kahjulikke mõjusid vähendada ja ennetada.

Maitsvad VitaYummy Tan&Glow vitamiinikarud sisaldavad beetakaroteeni ja kurkumiiniekstrakti, mis annavad nahale jumet ja kaunist sära aastaringselt. Kummikarudes sisalduv luteiin on võimas antioksüdant – uuendab ja taastab nahka.

Tan&Glow kummikarud aitavad kaitsta nahka tõhusamalt päikesepõletuste eest ning parandavad päikesevitamiinina tuntud D-vitamiini imendumist. Tulemuseks on ühtlane ja kaunis jume. Peale selle sisaldavad VitaYummy Tan&Glow vitamiinikarud nahale vajalikke vitamiine, nagu A-, C- ja D-vitamiin ning tsink, mis aitavad hoida nahka terve ja kaunina. Kõigest kaks kummikaru päevas aitavad Sul saavutada päevitunud jume.

VitaYummy vitamiinid ei sisalda kunstlikke värvaineid, magusaineid ja maitselisandeid. Lisaks puudub koostisest želatiin ning seetõttu on sobilik ka veganitele.

VitaYummy vitamiinikarud leiate hästi varustatud ilusalongidest, I.L.U ja Tradehouse Ilukaubamajadest või telli e-poest SIIN.

Et Eestimaa vähesest päikesest maksimumi võtta, loositakse koostöös Tradehouse Ilukaubamajaga välja ühele õnnelikule kaks purki VitaYummy Tan&Glow vitamiinikarusid, mis sisaldavad beetakaroteeni, kurkumiini, luteiini, tsinki ning A-, C-, D, E-vitamiine. Leia Facebooki mäng SIIT!

Tähelepanu! VitaYummy Tan & Glow kummikarud ei kaitse UV-kiirguse eest. Kasuta päikesekaitsega tooteid!

Ilu ja mood

toob teieni Zalando