Skinny-teksaste kandmine võib sind haigevoodisse aheldada

Skinny-teksaste kandmine võib sind haigevoodisse aheldada

Skinny lõikega teksased pole moemaailmas enam kõige popimad, ent neid kantakse siiski ja mis seal salata – need teevad jalad näiliselt saledamaks, pikemaks ning sobivad kandmiseks nii päevasel kui ka õhtusel ajal. Paraku kaasneb skinny teksaste kandmisega ka oht – võimalus oma tervist rikkuda on olemas ning nüüd kaalutakse teksadele isegi hoiatussildi lisamist…

Skinny-lõikega teksased pole moemaailmas enam kõige popimad, ent neid kantakse siiski ja mis seal salata – need teevad jalad näiliselt saledamaks, pikemaks ning sobivad kandmiseks nii päevasel kui ka õhtusel ajal. Paraku kaasneb skinny-teksaste kandmisega ka oht – võimalus oma tervist rikkuda on olemas ning nüüd kaalutakse teksadele isegi hoiatussildi lisamist …

Miks skinny-lõikega teksased tervisele kahjulikult mõjuda võivad ja kuidas see üldse avastati? Välismeedia portaalides on viimasel ajal ilmunud mitmeid artikleid naistest, kes on skinny-teksaste tõttu haiglasse sattunud. Kui jalas on liiga kitsad teksased, siis võivad need sinu jalalihased, närvid ja veresooned kokku suruda, mille tulemusena ei saa vereringe korralikult toimida ning jalad lähevad paiste. Enne seda tekib samasugune tunne nagu siis, kui sa magad näiteks ühe käe peal ja käsi nii-öelda sureb ära ja hakkab surisema. Kui jalad juba paiste läinud on, siis koduste vahenditega seda korda ei saa – vaja on arstide abi.

Kõige ohtlikum on skinny-teksastes kükitamine ja selliste pooside võtmine, kus jalad on kokku surutud. Arstid soovitavad skinny-teksaseid kanda maksimaalselt kaks korda nädalas ja mitte pikemalt kui kuus tundi järjest. 

Kokkuvõttes: kinno minnes skinny-teksaseid jalga panna ei tasu ja kodus koristades võiks samuti lohvakama lõikega pükse eelistada. Just kodus koristamise käigus on mitmel naisel haiglaga lõppenud õnnetused juhtunud – kui sa ei kontrolli oma kehahoiakut ning ignoreerid seda, kas teksased pitsitavad jalas või mitte, siis võib asi õnnetult lõppeda. 

Allikas: allure.com