SOE JA STIILNE TALV! Nike uus talvekollektsioon

SOE JA STIILNE TALV! Nike uus talvekollektsioon

Nike esinduskauplustesse Ülemiste keskuses ja Viru keskuse Nike Women kauplusesse on saabunud uus talvekollektsioon, mis toob tagasi külma ilma kindlad tossud ehk sneakerboots‘id ja stiilsed soojad joped.

Nike uue talvekollektsiooni eesotsas on talvejalatsid oma uuendatud ikoonidega nagu Lunar Force 1 Workboot ja Air Presto Utility ja modernsete lõigetega linnajoped Aeroloft kollektsioonist, mis hoiavad sooja ning tagavad hingavuse tänu strateegiliselt paigutatud õhuaukudele ja suletäitele. Lisaks on jopede pealismaterjal viimistletud niiskust hülgava kattega, et pääseksid kuivana ka vihma ja lörtsi käest. Kõik jalanõude ja jopede mudelid on valmis karmide ilmastikutingimustega silmitsi astuma.

Vaata galeriist uue kollektsiooni mudeleid, mida kannavad kergejõustiklane Ksenija Balta, Rainer Olbri lavanimega Metsakutsu, BC Kalev/Cramo korvpalliäss Martin Dorbek ja moeblogija Iti-Pätrik Järve. 

Tegemist on limiteeritud kogusega ning Nike esinduskauplused Ülemiste keskuses ja Viru keskuse Nike Woman ootavad teid külla, sest suur tali on juba saabunud. 

Fotod Felix Laasmäe Hooligan Hamlet