ŠOKEERIV VAATEPILT, peale mida sa enam iial luksusnahast käekotti kanda ei taha

ŠOKEERIV VAATEPILT, peale mida sa enam iial luksusnahast käekotti kanda ei taha

Tai suurima kaubanduskeskuse, pop-up butiigis  „Leatherworks“leidis mõnda aega tagasi aset šokeeriv näitus, mille eesmärgiks oli tõsta inimeste teadlikkust selle osas,millist saladust need hinnalised luksusaksessuaarid endas tegelikkuses  peidavad.  

Tai suurima kaubanduskeskuse pop-up butiigis Leatherworks leidis mõnda aega tagasi aset šokeeriv näitus, mille eesmärgiks oli tõsta inimeste teadlikkust selle osas, millist saladust need hinnalised luksusaksessuaarid endas tegelikkuses peidavad.  

Esmapilgul glamuursena näivad krokodilli- või ussinahast käekotid omandasid avamisel hoopis õõvastavama mulje. Iga toode peitis endas looma sisikonda – tukslev süda, kõõlused, veenid ja veri. Klient sai pista oma käe kotti sisse ning saada seeläbi aimu, kui jälgilt on need tooted valminud. Langedes moetööstuse saagiks, kaotab igal aastal sadu tuhandeid roomajaid jõhkral moel oma elu. Seega, nagu me kõik teame, siis luksusbrändide, nagu Chanel, Prada või Calvin Klein, ihaldusväärsete kingade, vööde ja kottide, mis maksavad meeletuid summasid, loomislugu ei ole sugugi mitte nii glamuurne nagu lõpp-produkt ise. Suure tõenäosusega muutus nii mõnegi, vähemasti nõrganärvilise, külastaja arusaam ning suhtumine ussinahast käekottidesse. “Ainus võimalus hoida veri ja sisikond oma garderoobist eemal, on eelistada veganriideid ja    
-aksessuaare,” ütleb Tai asepresident Jason Baker, kes loodab, et kampaania aitas avada inimeste silmi ning suunata neid vähem eksklusiivnahast tooteid tarbima. 

Kas sinu suhtumine ussi-ja krokodillinahast toodetesse muutus peale nende piltide nägemist? 

Allikas: wenn.com