ŠOKEERIV VIIS imeilusate juuste saamiseks

17 kommentaari
ŠOKEERIV VIIS imeilusate juuste saamiseks

Juuksed on igale naisele väga olulised, juustes peitub vägi ja naiselikkus. Sellepärast kulutatakse juuste kasvamisele, hooldamisele ja taastamisele üüratuid summasid ja sellest on saanud ilutööstuse üks suurematest harudest. Mida aga teha siis, kui kõik on juba proovitud, aga tulemused jäävad napiks?  

Juuksed on igale naisele väga olulised, juustes peitub vägi ja naiselikkus. Sellepärast kulutatakse juuste kasvamisele, hooldamisele ja taastamisele üüratuid summasid ja sellest on saanud ilutööstuse üks suurimaid harusid. Mida aga teha siis, kui kõik on juba proovitud, aga tulemused jäävad napiks?

Kõige levinumateks põhjusteks nõrkade ja elujõuetute juuste puhul on ebapiisav hooldus, vitamiinide puudus, stress, hormonaalsed või geneetilised tegurid. Juuksejuurte juures asuvad kollageenikapslid, mille abil saavad juuksed toitaineid, eelnimetatud põhjused võivad blokeerida toitainete voolu ja sealt saabki alguse juuste väljalangemine ja kõik muud muretegurid. Tihtipeale on šampoonide ja palsamite mõju vaid lühiajaline, samuti kestab ravikuuride mõju ainult pesust pesuni.

Siin tulebki appi uriin. Uriin koosneb 95% ulatuses veest, 2,5% uureast ja 2,5% moodustavad elutähtsad ensüümid, mineraalid ja hormoonid. Uureat kasutatakse ka nahahoolduses – see aitab säilitada naha hüdrolipiidkihti ja on hüpoallergeenne. Keha läbinud uriin on steriilne ja bakterivaba, sest on läbinud tugeva neerufiltri. Uriini on kasutatud sajandeid ja erinevate probleemide korral, ent nüüd on see hakanud taas populaarsust koguma. On palju inimesi, kes enam iial keemia juurde tagasi ei pöördu.

Kuidas kasutada? Esimestel tilkadel lase minna, seejärel kogu ülejäänu topsi. Kuumuta uriini 2-3 minutit, lase veidi jahtuda. Eemalda koorik, mis on tekkinud vedeliku peale. Immuta vatt uriiniga ja kanna peanahale ja juuksejuurtele. Mõjuaeg võib ulatuda poolest tunnist kuni terve ööni. Maha tuleks loputada puhta veega, mitte kasutada šampooni või palsamit. Lõhnavama tulemuse saamiseks võib kasutada eeterlikku õli, eriti hea on roosilõhnaline.

Miks kasutada? Peanaha masseerimine uriiniga aitab noorendada karvanääpse ja stimuleerida juuste kasvu, lisaks vabaneda kõõmast ja muudest nahaprobleemidest, kuna on antiseptiline. Kiilanevatel laikudel hakkavad juuksed taas kasvama ja ülejäänud kiharad saavutavad enneolematu läike. Hoolduse tulemusena hakkavad tekkima ka beebijuuksed ja see muudab oluliselt juuste mahtu.

Tuleb meeles pidada, et sööma peab palju puu- ja köögivilju, võimalusel vältima vürtsikaid toite. Joo piisavalt vett, et uriin ei oleks liialt kontsentreeritud, mida rohkem juua, seda lõhnatum see on. Paljud inimesed on viimases mures seda katsetanud ja tõdenud, et see naturaalne viis juukseid ravida on väärt proovimist!

 

allikas:beautyglimpse