SOODNE NIPP, MIS LUBAB HAMBAD säravvalgeks muuta

SOODNE NIPP, MIS LUBAB HAMBAD säravvalgeks muuta

Suure innuga mõeldakse alati  sellele, kuidas oma hambaid valgemaks muuta. Kui sageli keskendutakse aga probleemi olemusele ehk teisisõnu põhjusele, miks hambad on oma kauni läike kaotanud?

Suure innuga mõeldakse alati sellele, kuidas oma hambaid valgemaks muuta. Kui sageli keskendutakse aga probleemi olemusele ehk teisisõnu põhjusele, miks hambad on oma kauni läike kaotanud?

Põhjused jagunevad enamasti kaheks – geneetika ja elustiiliharjumused. Esimese puhul on tegu paratamatusega, küll aga on võimalik õigete rutiinidega enda hambaid kaunina hoida. Liigne kohv ja punane vein, tumedad karastusjoogid ja suitsetamine on esmasteks teguriteks, mis hammaste välimuse juures rolli hakkavad mängima. Milline võiks aga olla üks lihtne ja soodne moodus, kuidas oma hambad taas valgemaks muuta? Kuuldavasti pidi imeliseks koosluseks, mis juba peale mõnda nädalat tulemust näitab, olema söögisooda ja sidrunimahl. 

Kuidas toimida: 

Aseta paar teelusikatäit söögisoodat väiksesse kaussi ning pigista hulka sidrunimahla, sega neid omavahel, kuni moodustub pasta. Aseta pasta hambaharjale ning pese 1-3 minutit, seejätel loputa suu nagu tavaliselt.  

NB! Selleks et sidruniga mitte liialdada, on soovitav teatud päevadel sidrunimahla asemel soodale hoopis vett lisada. 

 

Allikas: everydayroots.com