SOOVID ENDALE PÜSIMEIKI? Siit leiad sooduskoodi!

SOOVID ENDALE PÜSIMEIKI? Siit leiad sooduskoodi!

Ilu on tänapäeva moodsas maailmas omandanud suurema tähtsuse kui iial enne. Hoolitsetud välimus ja viimistletud meik on märksõnad, mis paeluvad igat naist. Kiire elutempo juures on heaks mooduseks aeg maha võtta ja ilus püsida üheskoos püsimeigiga.

Ilu on tänapäeva moodsas maailmas omandanud suurema tähtsuse kui iial enne. Hoolitsetud välimus ja viimistletud meik on märksõnad, mis paeluvad igat naist. Kiire elutempo juures on heaks mooduseks aeg maha võtta ja ilus püsida üheskoos püsimeigiga.

Püsimeik, kas siis protseduuri või terminina, ei ole tänapäeval võõras enam kellelegi. Üha enam naisi on hakanud hindama oma aega ning seetõttu otsustatakse püsimeigi kasuks. Põhjuseid, miks just see tehnika valida, on mitmeid, alustades mugavast treeningust ja puhkusest ning lõpetades allergiaga tavakosmeetikatoodete suhtes. Püsimeigi abil saab varjata ka asümmeetrilist nägu ning parandada vanusega kaasnevaid muudatusi.

Ideaalselt ilus

Püsimeigiga on võimalik luua loomulikku ilu, suurendada optiliselt näiteks kriipspeenikesi huuli või muuta õhkõrnad kulmud kontrastseks ja tugevaks. Püsimeik on ideaalne võimalus anda ka oma huultele noorem välimus. Püsimeigi abil värvitud huultega on suu alati korrektne, värv ei kulu maha, ei jäta jälgi klaasile või plekke särgikaelusele. Huuled kaetakse soovitud tooniga ja enam pole vaja muretseda, et värv kaoks või laiali valguks. Kui soovitakse mõnikord teist tooni huuli, siis saab huulepulgaga alati huuled üle värvida. Sageli piisab peale protseduuri ka lihtsalt huuleläike pealekandmisest.

Laujoonega on võimalik anda silmadele sügavust ja väljendusrikkust. Ripsmetehnika abil, kus värvitakse ära ka ripsmetevaheline ala, annab neile tumedama ja kohevama mulje, muutes ka silmad ilmekamaks. Samuti on võimalik hajutada lainerijoon suitsumeigiks või luua pliiatsiefekt. Püsimeigi abil saab ka põskedele loomulikku õhetust anda, tulemuseks noorem ning tervem välimus.

Kulmude juures on võimalik muuta värvi, kuju, tihedust ja kaldenurka. Kui soovid saavutada loomulikku tulemust, on karvatehnika parimaks mooduseks, sest selle protsessi käigus järgitakse karva loomulikku kasvusuunda. Karvatehnika toimib hästi ka meeste kulmude korrigeerimisel, juhul kui näiteks armi tõttu karvad enam ei kasva.

Hoolikas valik

Kuna ebaprofessionaalne või kogenematu püsimeigimeister võib nahka kahjustada, tuleb hoolikalt valida, kelle juures püsimeiki teostada. Tulemus oleneb meistri oskustest. Tuletagem meelde, et ebaõnnestunud püsimeiki kahjuks maha pesta ei ole võimalik, seepärast tutvu alati enne meistri juurde minekut tema tausta ja käekirjaga.

Püsimeigimeistrit valides pea meeles järgmisi punkte:

* Võimalusel tutvu meistri sertifikaatide ja diplomitega.
* Tutvu tema enda tehtud töödest tehtud piltidega või lausa klientidega, kelle püsimeik on juba paranenud, mitte värske töö, siis näeb ka protseduuri tõelist tulemust.
* Ära usalda ainult reklaampilte, neid on terve internet täis.
* Uuri aparatuuri ja pigmentide päritolu, sest made in China pole kõige usaldusväärsem.

Kui soovid püsimeiki või hoopis endale see eriala selgeks õppida siis võta ühendust Blankaga!

www.privileg.ee
info@privileg.ee
FB Privileg day spa
Ahtri 6A, Admirali maja, Tallinn
Tel 5625 7122

Ütle märksõna Buduaar ja saad 10% soodustust!