Soovid, et juuksevärv kestaks kauem?

Soovid, et juuksevärv kestaks kauem?

Kui juukseid liiga tihti värvida, ei tee see head ei juustele ega ka rahakotile. Toome sinuni mõned nipid, et juuksevärv püsiks juustel kauem.

Kui juukseid liiga tihti värvida, ei tee see head ei juustele ega ka rahakotile. Toome sinuni mõned nipid, et juuksevärv püsiks juustel kauem.

 

Kasuta kvaliteetseid värve

Kõige parem on muidugi juuksuri juures juukseid värvida, kuid kui eelistad siiski kodust värvimist, siis kasuta kallimaid värvibrände. Kui kasutad odavaid värve, siis ära loodagi, et juuksevärv kaua püsib. Kuigi kallimad juuksevärvid maksavad rohkem, tasub see hiljem ära, kuna juukseid ei pea nii tihti värvima.

 

Vali oma loomulikule juuksevärvile lähedane toon

Kui sa ei taha juukseid tihti värvida, siis vali enda juuksetoonile sarnane toon, kuna siis ei ole nii hästi aru saada, kui värv natuke välja kasvanud on. Ka triibud hea valik, kui ei soovita tihti juuksejuuri värvida. Kaks tooni heledam või tumedam toon garanteerib kindla tulemuse ja on hea maitse tunnuseks.

 

Valmista oma juuksed värvimiseks ette

Enne värvimist on soovituslik juukseid sügavuti niisutada. See aitab juustel paremini värvi haarata. Niisutatud juuksed on tervemad ja värv kestab kauem. Kasuta näiteks juukseõlisid või niisutavaid maske kolm korda nädalas 1-2 nädalat enne värvimist. Nii saavad ka juuksed vähem kahjustada värvimise käigus. Soovitatav on kasuta ka värvi, kus on niisutav palsam juba sees. 

 

Kasuta õigeid tooteid

Juuksevärv püsib kauem õiges toonis, kui kasutada värvitud juustele mõeldud šampoone ja palsameid või siis kergelt toonivaid juuksehooldusvahendeid. Spetsiaalsete värvitud juustele mõeldud juuksehooldusvahendite kasutamine takistab värvipigmentide lahti leotumist ja värvi tuhmumist, kindlustades kauni tooni pikemaks ajaks.

 

Niisuta juuksed ka pärast värvimist

Peale palsami kasuta kindlasti ka õlisid ja juuksemaske. Kuivadelt juustelt kulub värv kiiremini ära. Vältida tasub alkoholi sisaldavaid juuksehooldus- või viimistlusvahendeid nende kuivatava toime pärast.

 

Kasuta juuksehooldustooteid, mis sisaldavad päikesekaitsefaktorit.

UV-kiired muudavad juuksed kuivaks ja juuksevärv tuhmub kiiresti. 

 

Lõika juukseid enne värvimist

Kaunist ja kauakestvat juuksevärvi pole võimalik saavutada, kui juuksed on katkised ja halvas seisukorras!

 

Allikas allwomenstalk.com