Soovid, et sul oleksid pikemad jalad?

Soovid, et sul oleksid pikemad jalad?

Enamus naisi valivad riideid lähtuvalt lõigetest, et sellega oma figuuri parandada. Peaaegu kõik ebatäiuslik võib olla peidetud või parandatud. Õige riietusega on võimalik muuta ka jalgu märksa pikemaks.

Enamus naisi valivad riideid lähtuvalt lõigetest, et sellega oma figuuri parandada. Peaaegu kõike ebatäiuslikku saab riietusega kas peita või parandada. Õige riietusega on võimalik muuta ka jalgu märksa pikemaks. Pikad jalad on looduse kingituseks, kuid kui meid ei ole kadestamis-väärselt pikkade jalgadega õnnistatud, siis peame võtma kasutusele mõned kavalad nipid. Alljärgnevalt mõned näpunäited, kuidas jalad näeksid välja pikemad ning peenemad, samal ajal riietudes stiilselt ning moodsalt.

 

Kõrguvad kontsad
Esimene soovitus on kindlasti kontsad. Kontsad muudavad jalad peenemaks ning pikemaks. Kõrgete kontsade puhul tuleks vältida ümarate ninaotstega jalanõusid ning valida pikem “terava ninaga” lõige. 

Mustad sukad
Jälle üks äärmiselt lihtne nipp, kuidas väikse vaevaga on võimalik saavutada soovitud tulemus. Mustad läbipaistmatud sukad või sukapüksid muudavad jalad automaatselt pikemaks ning saledamaks. Mustad sukad ning kõrged kontsad on suurepäraseks kombinatsiooniks.

Kõrge piht + minipikkus
Pole imeks, et sellel hooajal on moes kõrge pihaga lühikesed püksid, kuna see stiil muudab jalad imetlusväärselt pikaks. Eriti siis, kui lisatud on ka kontsakingad. 

“Skinny jeans”
Ümber lõikega teksad sobivad suurepäraselt naistele, kes on küll saledad, kuid soovivad muuta oma jalgu visuaalselt pikemaks. 

Värvid ja mustrid
Et näha välja kõhnem ja pikem, siis kõige kindlamaks valikuks oleks mustvalge värviskeem. Kui sa siiski armastad värve, siis kandes ühevärvilist riietust võid saavutada samuti sihvakama tulemuse. Ühevärviline riietus võib sind muuta pikemaks, kuid samas mõjuda igavalt. Et välimust muuta huvitavamaks, lisa aktsendi andmiseks mõni vahva värviline aksessuaar.

 

Buduaar.ee