Spaa hoolitsused sinu tundemeeltele

Spaa hoolitsused sinu tundemeeltele

Meriton Wellness spaa uued hoolitsused on inspireeritud Meriton hotellide mitmekesistest toidukohtadest. Nii nagu me saame maitseelamusi toitudest, nii pakuvad hoolitsused toitu meie tundemeelele.

Meriton Wellness spaa uued hoolitsused on inspireeritud Meriton hotellide mitmekesistest toidukohtadest. Nii nagu me saame maitseelamusi toitudest, nii pakuvad hoolitsused toitu meie tundemeelele.

 

 


Café Mademoiselle näohoolitsus 35 min 35 

Café Mademoiselle on tuntust kogunud just oma kondiitritoodetega, kus pakutakse magusat naudingut ka puuviljade ning marjadega. Paljud inimesed tulevad ennast siia poputama isuäratavate koogikestega. Meriton Wellness spaa  pakub samalaadset elamuslikku näohoolitsust spaagurmaanidele. Rikkalikult vitamiine ja antioksüdante sisaldav hoolitsus granaatõunaekstraktiga värskendab ja noorendab näonahka. Hoolitsus on meeldiva aroomiga, loob emotsionaalselt nauditavaid hetki. Näohoolitsus sisaldab näonaha puhastamist, kerget koorimist, näonahka ergutavat massaaži lehvikpintsliga ja rikkalikult niisutavat Rosa Graf Excalia näokreemi. 

 

Cubano Bar Thermo Spa kehahoolitsus „Silky Cigar“ 40 min 35 

Hispaania ja Kuuba road ning lai valik kokteile teevad Cubano baarist mõnusa  ajaveetmise koha. Loomulikult ei puudu ka sigarid. Nii nagu sigari valmistamisel mässitakse tubaka lehed tihedalt üksteise sisse, nii selle Thermo Spa hoolitsuse puhul mähitakse klient sooja muda kookonisse. Luksusliku kehahoolitsuse käigus „Silky Cigar“ keeratakse inimene kosmeetilise kullamuda mähisesse, millele järgneb soojas hõljukvoodis mõnulemine.  See on kui kingitus taevast, kus pole ühtegi pilve. Tulemuseks on intensiivselt niisutatud ja turgutatud nahk.

 

Wok & Grill massaaž bambuskeppidega  40 min 35 

Restoran Wok & Grill pakub klientidele aasiapäraseid toite, mis sisaldavad tihti bambusevõrseid. „Cho“ bambuse massaaž on heaoluhoolitsus, mis  pärineb Hiinast. Omapärane massaaž on rahustava ja lõõgastava toimega ning pakub inimesele midagi uut ja huvitavat. Kuna massaaž on reaktiviseerivate ja vett väljutavate omadustega, sobib see samuti tursete või tselluliidi puhul.  Bambuse massaažil on oluline jääkaineid väljutav mõju. Peamised töövahendid bambuse massaaži tegemisel on spetsiaalselt silendatud erineva suurusega bambusekepid ja kehaõli.

 

Balalaika restorani näohoolitsus kaaviariekstraktiga „Luxurious Caviar 45+“ 50 min 65 

Restoran Balalaika paistab silma oma rikkaliku menüüga, kus ei puudu ka kalamari. Tegu on Meritoni kõige glamuursema toidukohaga. Ka on näohoolitsus kaaviariekstraktiga kõige ekstravagantsem. Eakamale näonahale suunatud näohoolitsuse eesmärk on tugevate ekstraktide ning maskidega näonaha uuendamine ja modelleerimine. Luksuslikkust rõhutab erutav magnooliaekstrakti aroom, musta kalamarja õrn tekstuur ja pärlivee ekstrakt, mis juba esimesel kokkupuutel näoga täidab naha õndsustundega. Tegemist on efekthoolitsusega, mis sobib ideaalselt ka vahetult enne tähtsündmusi.

 

Loe Meriton Wellness Spa ahvatlevate ampsude kohta lähemalt siit.

Broneeri hoolitsus hotelli teisel korrusel asuvas Wellness spaas kohapeal, tel 62 88 220 või wellness@meritonhotels.com.

 

Meriton Grand Conference & Spa hotell

Paldiski mnt. 4, Tallinn