STIILINIPID, MIDA JÄRGIDA, kui võitled lisakilodega

STIILINIPID, MIDA JÄRGIDA, kui võitled lisakilodega

Ülekaaluline olla, ei ole sugugi mitte kerge, kuna kujutelm ilust on suures osas üles ehitatud  perfektsele figuurile. See ei tähenda aga, et lisakilod ilmtingimata kellegi ilu asuksid riivama.

Ülekaaluline olla ei ole sugugi mitte kerge, kuna moodsa maailma kujutelm ilust on suures osas üles ehitatud  perfektsele figuurile. See ei tähenda aga, et lisakilod ilmtingimata kellegi ilu asuksid riivama.

Mõistagi on raskem leida endale riideid ning ehk päris kõike, mida sooviks, ei saa alati kanda, kuid sellegipoolest, kui pidada silmas olulisi nippe ja reegleid, mille abil oma kurvid enda kasuks tööle panna, on kõik perfektne ja rohkemgi veel.  

Oluline on teada põhitõdesid ja väikeseid nippe, mille põhjal oma garderoob üles ehitada.

• Tumedad värvid varjavad ning heledad rõhutavad ja toovad esile. Seega, kui soovid koondada tähelepanu oma taljele ning muuta seda visuaalselt saledamaks, kanna näiteks musta kleidi või tuunika peal valget vööd. Selline lahendus sobib hästi just siis, kui sul on laiad puusad. Kui aga soovid varjata kõhul olevaid lisakilosid, siis kanna tumedaid pükse või seelikut ning heledat, langeva lõikega lohvakamat ülaosarõivastust. 

Suured mustrid muudavad ka sind visuaalselt suuremaks, seega, kui soovid mõjuda pisemana, kanna ka väikese mustriga rõivaid. 

Väldi horisontaalseid triipe. Diagonaalsed ja vertikaalsed triibud see-eest toimivad perfektselt ning muudavad saledamaks.

Volange, sitse ja satse ei tasuks kanda, kui soovid, et teatud kehaosa mõjuks väiksemana, kuna see koondab tähelepanu ning muudab keha visuaalselt  veelgi lopsakamaks. 

Alati tasub teada, millised värvid hakkavad sinu seljas elama ning millised muudavad su loiuks. Värvidemäng võib olenemata kehakaalust toimida inimeste puhul siiski väga erinevalt. 

Lohvakad pluusid mõjuvad alati pigem stiilse ning šikina. 

Korrigeeriv pesu tasub end alati ära. 

Muuda šoppamine enda jaoks positiivseks tegevuseks. Näe selles kui põnevat väljakutset ja võimalust rõhutada enda ilu. Kutsu kaasa hea sõbranna, kelle adekvaatne ja asjalik arvamus kulub marjaks alati ära. Küsi nõu ja siirast arvamust ka klienditeenindajalt. Iga inimese jaoks on olemas need riided, mis talle sobivad ning veetlust lisavad. 

Tuleta endale meelde, et riiete ja moe tegelik eesmärk on panna inimene end hästi tundma, seega lähtu alati ka mugavusest.