Ilu ja mood

toob teieni Zalando

Stiilispikker: must nahkkleit! Sära samuti nagu Ellie Goulding

Sisuturundus

Vidapress / Denim Dream
Vidapress Ellie Gouldin / Denim Dream kollaz — FOTO: Vidapress / Denim Dream

Serpentine suvepeol säras kaunis inglise laulja, laulukirjutaja ja muusikaprodutsent Ellie Goulding.

Ellie oli riietuseks valinud seekord seksika musta komplekti, mis koosnes seelikust ja topist ning jättis mulje nahkkleidist. Komplekt paljastas natuke nahka, aga kokkuvõtteks jättis väga stiilse üldmulje. 10 punkti Ellie!

Kuna kunstnahast rõivad on populaased juba pikemat aega ning stiilne must nahk on kindlasti valik, mis rõivakandjat teiste seast esile tõstab. Kuna on suvi ja iga naise garderoobis võiks olla selleks hooajaks sobivaid kleite, siis panime kokku põhjused, miks üldse võiks eelistada nahkkleiti?

Ellie Goulding
Vidapress – Ellie Goulding Serpentine galerii suvepidu Londonis — FOTO: Vidapress

Stiilne välimus

Nahkkleit annab väljanägemisele stiilsust, elegantsi ja veidi mässumeelsust. Nahk on ajatu materjal, mis loob pilkupüüdva ja enesekindla välimuse.

Vastupidavad

Nahk on vastupidav ja kvaliteetne materjal, mis kestab aastaid, kui seda õigesti hooldada. Nahkkleit on pikaajaline investeering, mis säilitab oma välimuse ja kvaliteedi aja jooksul.

Sobib igaks sündmuseks

Nahkkleidid on mitmekülgsed ning neid saab kanda erinevates olukordades ja sündmustel. Neid saab stiilida nii formaalsemateks sündmusteks kui ka igapäevaseks kandmiseks, olenevalt kleidi lõikest ja stiilist.

Mugavus

Nahk on painduv ja mugav materjal, mis vormib end kandja keha järgi ning pakub seeläbi hea istuvuse ja liikumisvabaduse.

Unikaalsus

Nahkkleitide kandmine annab võimaluse väljendada oma individuaalsust ja eristuda teistest. Nahk on eksklusiivne materjal, mis annab rõivale erilise tähenduse ja isikupära.

Ainuke miinus nahkkleidi juures, mida välja tuua, on see, et palava suvepäevaga hakkab selles kindlasti soe. Aga suveõhtud, kui on juba niigi veidi jahedam, siis nahkkleiti kandes võid kindel olla, et oled peopärl. Panime kokku väikse valiku nahkkleitidest, et leiaksid ka selle kõige õigema kleidi endale.

Kõik riided on pärit Denim Dreami e-poest

Calvin Klein nahkkleit Guess nahkkleit

Denim Dream nahkkliedid
Denim Dream nahkkleidid — FOTO: Denim Dream

Guess nahkkleitGuess nahkkleit Guess nahkkleit

Denim Dream nahkkleidid
Denim Dream nahkkleidid — FOTO: Denim Dream

Juhul, kui sind must nahk üldse ei kõneta, aga sooviksid siiski omale ühte nahkkleiti, siis DenimDreami valikus on ka pruunikaid-beezikaid toone.

Guess pruun nahkkleitGuess beez nahkkleit

Denim Dream nahkkleidid
Denim Dream nahkkleidid3 — FOTO: Denim Dream nahkkleidid

Nahkkleidi lookile saad lõpliku vungi anda sobivate aksesuaaridega!

Ilu ja mood

toob teieni Zalando