STIILIVIGA, MIDA SUURE rinnapartii puhul vältida

STIILIVIGA, MIDA SUURE rinnapartii puhul vältida

Reeglina soovib iga naine endale lopsakat püsti.  See soov realiseeritakse tihti  läbi ilukirurgia, mis loob võimaluse tunda end  täpselt sellisena nagu oma ideaalpildis ette kujutletakse.  Kas suured rinnad aga mõjuvad alati kaunina?

Reeglina soovib iga naine endale lopsakat büsti. See soov realiseeritakse tihti läbi ilukirurgia, mis loob võimaluse tunda end täpselt sellisena, nagu oma ideaalpildis ette kujutatakse. Kas suured rinnad aga mõjuvad alati kaunina?

Piir maitsekuse ja maitselageduse vahel võib olla üpris õhkõrn, millest kiputakse vahel ehk eneselegi märkamatult viimase suunas üle astuma. Hollywoodis möllab juba pikemat aega trend, kus naised kannavad vähemalt number väiksemat kleiti või toppi, mis toob nende partii ekstreemselt esile. Selline riietumine mõjub kõige muu kui stiilsena. Mitte ükski stiilseks naiseks tituleeritud kuulsus ei ole avalikkuse ette sääraselt paljastavas riietuses ilmunud. Pigem kipuvad seda stiiliviga kordama need, kes ikka ja jälle moekriitika osaks langevad ning end sellest ebameeldivast nimekirjast aasta lõpu edetabelis leida võivad. Kokkupressitud ja peaaegu et paljas rind võis olla moodne rokokooajastul, mil iluideaaliks oli Marie Antoinette, kuid tänasel päeval võiks see trend pigem magamistuppa või stiilipidudele jääda.