STIILSE KONTORINAISE 5 NIPPI, kuidas alati laitmatu välja näha

8 kommentaari
STIILSE KONTORINAISE 5 NIPPI, kuidas alati laitmatu välja näha

Pikad tööpäevad ja palju kohustusi mõjuvad üsnagi väsitavalt ning õhtul koju jõudes ei jaksa enamus naisi hakata eraldi mõtlema sellele, mida järgmisel päeval selga panna, sest ka kodus ootavad toimetused ja pere vajab tähelepanu. Siinkohal tasub abiks võtta need viis nippi!

Pikad tööpäevad ja palju kohustusi mõjuvad üsnagi väsitavalt ning õhtul koju jõudes ei jaksa enamik naisi hakata eraldi sellele mõtlema, mida järgmisel päeval selga panna, sest ka kodus ootavad toimetused ja pere vajab tähelepanu. Siinkohal tasub abiks võtta need viis nippi!

Kontorinaise viis stiilinippi, mida alati järgida tasuks:

1. Viisakas jakk

Vaatamata sellele, mis ilm õues on, võiks igal naisel kontoris olemas olla üks stiilne ja viisakas jakk, mida sobib kanda kõigega. Kui sa lähed näiteks tööle kleidis ning viskad peale kampsuni, siis sellise riietusega olulisel kohtumisel muljet ei avalda. Vaheta kampsun jaki vastu ja tulemus on hoopis teine. Oluline on leida jakk, mis sobitub teiste rõivastega sinu garderoobis.

2. Oskus kiirelt soeng seada

Stiilsel kontorinaisel on alati varuks vähemalt üks soengunipp, mida ta vajadusel kohe kasutada saab. Kaunilt sätitud soeng, mis sinu näokujuga sobib, mõjub väga värskendavalt ning mitmed uuringud on näidanud, et naistesse, kes alati oma juuste eest hoolitsevad, suhtutakse ka tööalaselt suurema lugupidamise ja austusega. Tähtsale koosolekule lohaka soenguga ilmuda ei tasu, see näitab sinu lugupidamatust ka teiste kohalviibijate suhtes.

3. Varusukad

Kontoris võiksid alati olla varuks sukad, sest neid olukordi, mil sukad täiesti ootamatult katki lähevad, on meil kõigil liigagi palju ette tulnud. Kui ees ootab oluline kohtumine ja aega on vähe, siis on hea teada, et varusukad on alati omast käest võtta. Arvestades meie ilma muutusi, siis oleks hea hoida kaht paari tagavarasukkasid – õhemad ja pisut paksemad.

4. Signatuurhuulepulk

Leia oma nahatoonile sobiv huulevärv, mis mõjub kaunilt ja naiselikult ning kanna seda alati kaasas. Ideaalis võiks sul olla kaks või isegi kolm sobivat huulepulka. Õige huulepulgatoon muudab kogu välimuse hetkega viimistletuks ning sa saad seda peale kanda just siis, kui vaja. Küll aga tasub siinkohal meeles pidada ka seda, et beebiroosa ja muud sarnased toonid ei sobi.

5. Kontsad

Kontsakingadel hommikust õhtuni ringi käimine mõjub jalgade tervisele üsnagi halvasti, seega on mõistlikum kanda jalatseid, mis on ühtlasi stiilsed ning ka mugavad. Kui aga ees ootab kohtumine, võiks kontoris alati varuks olla ka kaunid kõrge kontsaga kingad, mida vajadusel kanda.

Allikas: Stylecaster.com