Stiilse naise 7 tähtsat asja!

Stiilse naise 7 tähtsat asja!

Mitte igal naisel pole laitmatut stiilitaju ja mis seal salata – isegi Hollywoodi staarid kasutavad mitmete stilistide teenuseid, et alati võimalikult hea välja näha. Eestis on sellel alal vaieldamatult parim Ženja Fokin, kes suudaks vist isegi kartulikoti glamuurseks punase vaiba kleidiks tuunida. 

Mitte igal naisel pole laitmatut stiilitaju ja mis seal salata – isegi Hollywoodi staarid kasutavad mitmete stilistide teenuseid, et alati võimalikult head välja näha. Eestis on sellel alal vaieldamatult parim Ženja Fokin, kes suudaks vist isegi kartulikoti glamuurseks punase vaiba kleidiks tuunida. 

Kuid tegelikult on võimalik stiilne välja näha ka ilma stilisti abita ja siinkohal toomegi välja 7 võtmeeset, mis igal naisel garderoobis olema peaksid!

1. Päikeseprillid

Vali oma näokujule sobivad prillid ja siinkohal ole valmis kukrut julgelt kergendama. Kvaliteetsed päikeseprillid kestavad aastaid ja kui leiad paari, mis sinu näoga ideaalselt sobib, saad neid aastaid kanda.

2. Lihtne ja silmatorkav ridikül

Selle asemel et endale hunnikute viisi odavaid kotte kokku osta, kogu pisut raha ja soeta endale stiilne ja ajatu ridikül, mis sobib sinu stiiliga ja mis näeb pisut teistsugune välja – näiteks mõne disaineri looming. Eriline ridiküll muudab isegi tavalise riietuse stiilseks.

3. Kolmveerandpikkusega ehk pahkluuni ulatuvad laiad püksid

Leia oma kehakujule sobiv lõige. Kõrge vöökohaga püksid muudavad talje näiliselt saledamaks ja tume värv mõjub samuti salendavalt. Kui sul on kitsas puusajoon, vali heledamas toonis püksid. Laiad püksid on hetkel väga kuum teema ning lähima aasta jooksul need moest ei lähe.

4. Kvaliteetsed disainerkõrvarõngad või mõni muu aksessuaar

Erilised kõrvarõngad, mis on valmistatud omapärasest materjalist, püüavad pilke ja tõmbavad tähelepanu. Selle asemel, et odavat massimoodi müüvasse ehtepoodi minna, võiks leida miskit mõne kodumaise moedisaineri loomingust! Saad ainulaadse kõrvarõngapaari, mis ei kulu ega lähe katki.

Kui sa kõrvarõngaid ei armasta, leia isikupärane kaelaehe!

5. Ajatu jakk, mis torkab silma

Leia jakk, mis sobib sinu stiiliga ja mida sa saaksid võimalikult mitmel erineval moel kanda – kleidiga, pükstega, seelikuga. 

6. Teistmoodi jalatsid

Kingamood on praegu väga põnev ning miks mitte proovida tavaliste kingade asemel hoopis midagi põnevamat. Leia endale silmatorkavad jalatsid, mida sa esmapilgul ehk isegi ei julgeks kanda. Eksperimenteeri – mood peab olema lõbus ja isikupärane.

7. Klassikaline meremehestiilis särk

Lihtne triibuline särk mõjub alati stiilselt. Sinise-valgetriibuline maika, pluus, T-särk või hoopis kampsun – valik on sinu. Klassikaline meremehesärk on alati moes!

Allikas: redonline.co.uk