STILIST MAARJA SIIM annab nõu, mida poetada oma kevadgarderoobi

STILIST MAARJA SIIM annab nõu, mida poetada oma kevadgarderoobi

Maarja sõnul on sellel suvel  moes mitmeid eri suundi, seega valida saab just endale meelepäraseima. Näiteks toob stilist välja mõnusad kevadised pastelsed toonid, palju on pesust inspireeritud disaini ning suured volangid. Samuti, kellel on 90-ndad südames, saavad valida mitmete erinevate denim-kollektsioonide vahel.

Maarja sõnul on sellel kevadel ja suvel moes mitmeid eri suundi, seega valida saab just endale meelepäraseima. Näiteks toob stilist välja mõnusad kevadised pastelsed toonid, palju on pesust inspireeritud disaini ning suured volangid. Kellel aga on 90ndad südames, saab valida mitmete erinevate denim-kollektsioonide vahel.

Kindlasti teevad comeback‘i alt laienevad püksid – neid võib leida pea igast poest! Maarja enda lemmikuks kevadtrendiks on õrnlillakad pastelsed toonid. Oma hooajagarderoobi valides tasuks naise sõnul alati valida midagi klassikalist ja midagi eriti trendikat. „Klassikalistesse esemetesse, nagu näiteks kevadsuvine trench-mantel, tasub investeerida, et järgmisel kevadel jälle midagi hooajalist, näiteks uued kingad või värviline sall, sinna juurde osta ja niimoodi lihtsalt aastast aastasse oma väljanägemist värskendada,“ ütleb Maarja. Sel kevadel soovitab stilist aga välja jätta tugevad ja sügavad huulepulgatoonid, mis töötavad imehästi pigem sügistalvisel hooajal. Kevadesse soovitab ta kergemaid toone nii meigis kui ka rõivastuses

Kas sina oled juba asunud oma kevadgarderoobi värskendama?