STOCKMANNI UUS NAISTEMOEBRÄND CUT&PRET

STOCKMANNI UUS NAISTEMOEBRÄND CUT&PRET

STOCKMANNI UUS NAISTEMOE BRÄND CUT&PRET Cut&Pret on Stockmanni üks selle kevade uutest omabrändidest. Kaubamärgi esimene kevadkollektsioon on inspireeritud naiselikkusest ja elegantsusest, millele lisab vürtsi 2016. aasta kevade üks peamisi trende – boho chic. Julged mustrid on oskuslikult kombineeritud lihtsate baasrõivastega, et saavutada elegantselt boheemlaslik välimus.

Cut&Pret on Stockmanni üks selle kevade uutest omabrändidest. Kaubamärgi esimene kevadkollektsioon on inspireeritud naiselikkusest ja elegantsusest, millele lisab vürtsi 2016. aasta kevade üks peamisi trende – boho chic. Julged mustrid on oskuslikult kombineeritud lihtsate baasrõivastega, et saavutada elegantselt boheemlaslik välimus.

 

ME HOOLIME

Me hoolime Sinust. Sellest, kuidas Sa end tunned. Sellest, kuidas Sa välja näed. Me hoolime ka sellest, kus ja kuidas meie tooted on valmistatud. Läbipaistev ja vastutustundlik tootmisprotsess on üks meie prioriteete.

PLUSS-SUURUSED

Cut&Pret loomisel on silmas peetud kõiki naisi. Kõiki kehatüüpe ja suuruseid. Cut&Pret PLUS kollektsioon pakub suurtes suurustes hooaja trendirõivaid.

AINULT STOCKMANNIS

Cut&Pret kevadkollektsioon nüüd saadaval vaid Stockmanni kaubamaja naistemoe osakonnas.

Tere tulemast Stockmanni!