Sügistalv 2012/2013 küünelaki-trendid on kohal. Link fotodele

Sügistalv 2012/2013 küünelaki-trendid on kohal. Link fotodele

Enne kui suvi käes, keskenduvad maailma trendiloojad juba sügis/talvistele moesuundadele. Miks mitte ka ise uued trendid täna üle vaadata ning sügiseks lemmiktoonid ning mustrid välja valida. Sügistalv 2012/2013 moenädalatel pandi sel korral tavapärasest ehk pisut rohkemgi rõhku just küüntele.

Enne kui suvi käes, keskenduvad maailma trendiloojad juba sügistalvistele moesuundadele. Miks mitte ka ise uued trendid täna üle vaadata ning sügiseks lemmiktoonid ning mustrid välja valida. Sügistalv 2012/2013 moenädalatel pandi sel korral tavapärasest ehk pisut rohkemgi rõhku just küüntele.

Kolm maailmas enim tunnustatud maniküürispetsialisti – Marian Newman, Sophy Robson ning Essie Weingarten, kes kõik maailma moepealinnades aset leidnud moeshow´del lava taga tegutsesid ja modellide küüntele perfektseid maalinguid tegid, eelistasid sel aastal julgeid toone ning šokeerivaid kontraste.

Thakoon´i ning Donna Karan´i show´del olid modellide küüneotsad maalitud julge musta ning burgundiatooniga, küünepind jäeti aga tagasihoidlikku beeži värvi. Erdem´i show´l eelistati aga erksinist, kõige silmatorkavamad küüned maaliti modellidele Meadham Kirchoff’i show jaoks – iga küüs erinevates värvides, justkui väikesed maalid.

 

Vaata uusi küünelakitrende siit

Karin Karu

Sarnased artiklid