SUPERLAHEDAD MEESTETOOTED, millega kevadel üllatada!

13 kommentaari
SUPERLAHEDAD MEESTETOOTED, millega kevadel üllatada!

Valentinipäev, naistepäev ja emadepäev on selleks aastaks möödunud… Naised saavad meil kingitusi ja toetust aastaringselt, kuid pole ju ühtegi põhjust, miks ei võiks ka kallitele meestele oma elus näidata, kuivõrd neid väärtustame!

Õnneks ongi välja tulnud lahe tootesari, millega oma meest kõikide naistekesksete tähtpäevade vahel mõnusalt üllatada.

Teada-tuntud vanasõna ütleb, et tee mehe südameni käib ikkagi kõhu kaudu. See mõttetera ei kehti aga ainult söögi kohta – suuremale osale meestest meeldib ju ka hommikuti kohvi juua ning õhtupoolikul või nädalavahetusel viski- või õlleklaasi kallutada.

Koduekstrasse on jõudnudki stiilne tooteseeria, mis keskendub just kaasaegsete meeste soovidele ja vajadustele, keskendudes läbivalt klassikaliselt stiilsele disainile ja kelmikalt huumorikatele märkustele. Tootevalikusse kuuluvad igasugu klaasid-kruusid ja muud utensiilid, mis iga mehe argiellu vajalikku värvi tooksid.

Näiteks leiab sealt igati laheda tumedatoonilise reisikruusi, mis lisaks oma klassikalisele ilule ja igapäevasele funktsionaalsusele on ka lõbusaks jutualgatajaks. Selline kruus kulub igale aktiivsele mehele marjaks ära, kas niisama hommikukohvi tööle viimiseks või millekski veidi “vallatumaks”, millele viitab ka kruusil olev lause “This isn’t really coffee! It’s beer”.

Valikust leiab ka kingituseks ideaalse pakendatud õlleklaasi, mille peal ilutseb sõnum “Beer – because no great story ever began with water”. Muidugi sobiks õlleklaasiga käsikäes kinkekomplekti ka vägagi kattuva disainiga klaasialused, et õhtu ikka suuremate intsidentideta mööduks.

Kui mõni mees eelistab lõõgastumiseks rüübata midagi õllest kangemat, sobiks talle ideaalselt viskiklaas, mis on asetatud sarnaselt stiilsesse kinkepakendisse, või isegi soliidne, nostalgilise hõnguga plasku.

Seega, näitame vahepeal ka meestele, et nad on hinnatud!