SUPERMODELLIDE STILIST: need on 5 riideeset, mis peaks kõigil olemas olema

Buduaar

Buduaar

Supermodellid Gigi ja Bella Hadid on tuntud oma veatu stiili poolest. Selle taga pole aga mitte ainult nende enda hea maitse, vaid 28aastane staaride stilist Mimi Cuttrell. Nüüd jagab stilist mõningad soovitused, mis pole asjalikud vaid staaride jaoks – nimelt tõi ta välja viis praktilist rõivaeset, mis võiks kõigi riidekapis olemas olla.

1. Usaldusväärne paar teksaseid

“Ma arvan, et iga naine peaks omama head paari teksaseid, milles nad end eriti mugavalt tunnevad. Ma soovitan panustada sirge sääre või vabama lõike peale, sest minu silmis näevad nad nii madalate kingade kui kõrgete kontsadega head välja.”

2. Viisakas pintsak

Statement pintsak on lihtne viis, kuidas oma igapäevast välimust šikimaks muuta.” Lisaks on kerge jakk praktiline nii kevadel kui talvel.

3. Täiuslikult istuv T-särk

“Hästiistuv valge ja must T-särk on minu silmis absoluutselt kohustuslikud. Nad on head kihiti riiete kandmisel ning neid on lihtne kokku panna mõningate intrigeerivamate esemetega. Lisaks soovitan ma koju hankida aurutaja – neid on lihtne kasutada ja pisemaid seadmed on ka reisile hea kaasa võtta,” tõdeb stilist, et kellelegi ei meeldi kortsus särk.

4. Hästiistuvad püksid

“Sa märkad erinevust kohe, kui saad omale rõivaeseme, mis on sinu keha järele tehtud. Nii muudad sa oma välimuse kiirelt lohvakast šikiks,” soovitab stilist omale hankida vähemalt ühe paari kehasse istuvaid viisakaid pükse.

5. Klassikaline valge särk

“Ja lõpuks peaks igal inimesel olemas olema klassikaline oversized eest nööpidega valget värvi triiksärk. Mulle meeldib seda kokku sobitada teksaga või kanda kehasseistuva topi peal, et luua lõõgastunud ilmet. Lisaks võid sa selle peale panna vöö ja seda kanda suvekleidina või kiirelt sellega katta ujumistrikoo.”

 

Kas sinul on kõik need rõivaesemed olemas?