Ilu ja mood

toob sinuni Zalando

SUUREPÄRASES VORMIS Marilyn Kerro ütleb, et tunneb end naiselikumalt kui eales varem

Buduaar

Marilyn Kerro
Marilyn Kerro — FOTO: Maksim Toome

Möödunud aasta oli Marilyn Kerrole (34) suurte murrangute aasta. Ta sai kolmandat korda emaks, läks riidu oma ema ja õega, oli ahistaja küüsis, kuid tuli sellest kõigest välja targema, rahulikuma ja tasakaalukamana.

Suurepärases vormis Marilyn ütleb, et tunneb end praegu erakordselt naiselikuna ning seda tänu sellele, et on juba kolme lapse ema. „Sünnitus annab väge juurde, sest olen kolmele hingele andnud füüsilise keha, et nad saaksid tulla siia maa peale oma unistusi ja kogemusi realiseerima. Lisaks on iga lapse ilmaletulek andnud mulle juurde elukogemust ja enesekindlust,” sõnab Marilyn.

Muidugi pidavat palju sõltuma ka sellest, kas konkreetne isik on kasvanud üles rohkem naiselikus energias või mehelikus, ka see mõjutavat tema hoiakuid tulevikus. Kuid kuidas naiselikkust võimendada? Marilyni sõnul ei saa seda otsida kusagilt väljastpool, vaid alustada tuleks ikka iseendast. „Tegele iseenda vajadustega, veeda endaga aega. Mida rohkem end armastad, seda harmoonilisemaks muutud. Kui oled leidnud eneseusu, siis hakkad kogema rohkem ka tugevust ja ürgset jõudu. Tänu oma kolmele lapsele, tunnen end naiselikuma ja harmoonilisemana kui kunagi varem.”

Loe pikka intervjuud Marilyn Kerroga Buduaari värskest ajakirjast.

Ilu ja mood

toob sinuni Zalando