Suvi 2015 abiellujad, aeg on hakata pulmakleitidele mõtlema!

Suvi 2015 abiellujad, aeg on hakata pulmakleitidele mõtlema!

Pulmakleitide hooaeg on juba alanud! Nimelt näitavad erinevad just sellele tähtsale sündmusele pühendunud disainerid hetkel 2015 aasta pruutkleitide kollektsioone. Sest sellise suursündmuse planeerimine võtab ju kauem aega kui mõni kuu!

Pulmakleitide hooaeg on juba alanud! Nimelt näitavad erinevad just sellele tähtsale sündmusele pühendunud disainerid hetkel 2015. aasta pruutkleitide kollektsioone. Sest sellise suursündmuse planeerimine võtab ju kauem aega kui mõni kuu!

Ka Eestis olevad tulevased pruudid võivad rõõmustada, sest Buduaar toob teieni pruutkleidid otse moelavadelt! Algust teeme Reem Acra värske kollektsiooniga. Reem Acra on pärit Beirutist, Liibanonist ning saavutanud ülemaailmse kuulsuse just pulmakleitide loomisega. Samuti armastavad tema kleite punasel vaibal kanda ka erinevad staarid. Ta on tuntud oma modernsete lõigete, perfektsete õmblustega ning sellega, et tal on väga täpne ja stiilipuhas silm detailidele. 

Reem Acra 2015 pruutkleitide kollektsiooni vaata galeriist! Anna teada, kas oled ka tuleval aastal abiellumas ja kas sellised kleidid meeldivad?

 

Buduaar.ee