Reklaam sulgub sekundi pärast

SUVISE INSTAGRAMI ON vallutanud sädelevad tagumikufotod

Glitter'iga kaetud tagumikud kogusid populaarsust juba eelmisel aastal ning inimesed lausa hullusid uuest trendist. Nüüd, kui jälle kord on käes suveperiood, ei suuda inimesed taas kord kuidagi oma glitter'iga kaetud tagumiku pildistamist ära lõpetada, kirjutab ajakiri Vice.com.

Suvine Instagram on täis tuhandeid sädelevaid tagumikupilte, millest üks on pöörasem kui teine. Nende juurde kuuluvat hashtag'i #glitterbooty on kasutatud pea 2000 korda. 

Trend sai alguse, kui eelmisel aastal riputati Instagrami foto, millel oli suures plaanis glitter'iga kaetud tagumik jäädvustatud ning tagataustal paistis kõrb. Pildist sai hetkega sensatsioon ning see kogus tuhandeid meeldimisi. Tagumik ise kuulus sotsiaalmeediamodell Sophia Morenole. 

Kuigi trend on naiste seas väga populaarseks muutunud, hoiatavad arstid, et tegelikult ei tohiks mitte mingil juhul sellega kaasa minna, sest sünteetiline puru võib hõlpsasti vagiinasse kanduda ning põletikku tekitada. Ka glitter'i eemaldamine nahalt ei ole lihtsate killast, osad kasutavad selleks lausa pangakaarti.