TAHAD ILUSAT SOENGUT LÕPUPEOKS – vaata siia!

TAHAD ILUSAT SOENGUT LÕPUPEOKS – vaata siia!

Kui tihti sina oma juustega mõnda uut ja huvitavat soengut või stiili katsetad? Tõsi ta on, et enamus naisi ei jõua kiire elutempo tõttu oma juustega mässama hakata, seega lihtsam variant on juuksed lihtsalt lahti jätta või hobusesabasse seada. Aga kui ilusa ja stiilse soengu saab valmis ka paari minutiga ja selleks pole vaja midagi muud kui tavalist kammi, juukselakki ja klambreid, siis miks mitte proovida?

Kui tihti sina oma juustega mõnda uut ja huvitavat soengut või stiili katsetad? Tõsi ta on, et enamik naisi ei jõua kiire elutempo tõttu oma juustega mässama hakata, seega lihtsam variant on juuksed lihtsalt lahti jätta või hobusesabasse seada. Aga kui ilusa ja stiilse soengu saab valmis ka paari minutiga ja selleks pole vaja midagi muud kui tavalist kammi, juukselakki ja klambreid, siis miks mitte proovida?

Allpool on kaks lihtsat videoõpetust, kus näidatakse, kuidas endale paari minutiga lihtne ning naiselik soeng teha! Selleks ei ole vaja pikki juukseid, piisab ka sellest, kui sinu juuksed ulatuvad õlgadeni. Ja mis veel – nende soengute tegemiseks ei ole vaja paksusid juukseid.

Mis muud kui katsetama!

Videod on lisatud allpool.