Tahad seksikat huulemeiki? VIDEOÕPETUS

Tahad seksikat huulemeiki? VIDEOÕPETUS

Kuidas teha ideaalset huulemeiki? Tegelikult ei ole see üldse raske! Selleks on vaja pisut aega, kindlasti harjutamist, õigeid vahendeid ja püüdlikkust. Allpool olevas videos näidatakse, kuidas teha punast huulemeiki, ent sama õpetuse järgi saab tegelikult teha ükspuha mis värvi huulemeiki, sest tegevuskäik jääb samaks. Esmalt toome välja samm-sammult õpetuse, kuidas saavutada täiuslik huulemeik!

Kuidas teha ideaalset huulemeiki? Tegelikult ei ole see üldse raske! Selleks on vaja pisut aega, kindlasti harjutamist, õigeid vahendeid ja püüdlikkust. Allpool olevas videos näidatakse, kuidas teha punast huulemeiki, ent sama õpetuse järgi saab tegelikult teha ükspuha mis värvi huulemeiki, sest tegevuskäik jääb samaks.

Esmalt toome välja samm-sammult õpetuse, kuidas saavutada täiuslik huulemeik!

1. Kui sul on kuivad ja pragunenud huuled, siis esimese asjana tuleb huultelt eemaldada surnud naharakud. Seda saab väga edukalt teha hambaharjaga – masseeri oma huuli hambaharjaga üks kuni kaks minutit. 

2. Niisuta huuled! Selleks kasuta tavalist niisutavat hügieenilist huulepulka. Mida kvaliteetsem toode, seda parem.

3. Joonista huulepliiatsiga huule kontuur. Kui sul on kitsad huuled, proovi kontuur joonistada hästi natuke väljapoole kontuurjoont.

4. Puuderda huuled mineraalpuudriga – see tagab huulevärvi parema püsivuse ning lisab volüümi! Parim valik oleks valgustpeegeldav puuder!

5. Kanna huultele värv.

6. Soovi korral lisa läige.

Videoõpetus on lisatud allpool!