Tahad tõeliselt läikivaid juukseid?

Tahad saada tõeliselt läikivaid juukseid? Michael Kors'i, Zac Posen'i, Carolina Herrera' ja Altuzarra moeshowdel näitasid modellid, millist peegelefekti saab juustega luua.

Kui tahad tõelist läiget juustesse lisada, siis loe alljärgnevaid maailmakuulsate juuksestilistide Orlando Pita ja Luigi Murenu soovitusi.


 

Tahad saada tõeliselt läikivaid juukseid? Michael Kors’i, Zac Posen’i, Carolina Herrera’ ja Altuzarra moeshowdel näitasid modellid, millist peegelefekti saab juustega luua.

Kui tahad tõelist läiget juustesse lisada, siis loe alljärgnevaid maailmakuulsate juuksestilistide Orlando Pita ja Luigi Murenu soovitusi.

Kanna niisketesse juustesse juuksevaht ja föönita juuksed. Selleks, et tõelist läiget saada, on vaja siledat pinda. Sile pind peegeldab valgust kõige paremini, sellepärast sirgenda juukseid väikeste sektsioonide kaupa, et iga juus saaks sirgeks. 

Pihusta juustesse kerge koostisega läike-seerumit, pihusta kohe hästi palju ja kui tundub, et oled ilmselgelt üle piiri läinud, siis soovitavad professionaalid isegi natuke veel toodet lisada. Hoiatavad vaid, et kindlasti juukselakki selle asemel ei kasutataks.

Nüüd föönita juuksed taaskord külma õhuga, juukseid ikka kammiga sirgemaks suunates.

 

Kuidas sina saavutad imelise läikega soengud?

Mari Ojasaar