TÄIENDA KEVADGARDEROOBI -15% soodsamalt!

12 kommentaari
TÄIENDA KEVADGARDEROOBI -15% soodsamalt!

Milan Fashion OÜ e-poes müüakse kvaliteetseid naisterõivaste kollektsioone, millses kõik rõivad on valitud nii, et nad sobiksid kokku nii eelmiste kui ka tulevikus soetatavate erinevate toodetega.

Milan Fashion OÜ e-poes müüakse kvaliteetseid naisterõivaste kollektsioone, milles kõik rõivad on valitud nii, et need sobiksid kokku nii eelmiste kui ka tulevikus soetatavate erinevate toodetega.

Iga naine soovib olla omapärane ning seepärast on Milan Fashion OÜ võtnud oma ülesandeks tuua võimalikult palju erinevaid mudeleid ja seda mitte suurtes kogustes. Ostes seeliku või püksid, soovitatakse sinna juurde erinevaid pluuse või jakke, mida on lihtne omavahel kombineerida. Saadaval on ka suur valik kauneid ja hea hinnaga kleite koolilõpetajatele. Tähelepanuta ei jää ka suuremaid suurusi kandvad kliendid!

Buduaari turule võtakse ekstra kaasa pluuse, pükse, seelikuid mitmetelt erinevatelt brändidelt, mida ei ole isegi veel e-poes müügil!
Valikus on kaubamärgid: Behcetti, Phardi, Jeanne d’Ark, Sabra, Velvet, Polenpoe, Sandrom, Stefano, Of White, Samsara, Modalita, Fervente, S’he, Apple Life jt.
Tule tutvu meie toodetega! Buduaari turult saadud flaieriga saad meie tooteid nii turul kui ka e-poes osta -15% soodsamalt!