Tanja Mihhailova testis Hollywoodi staaride armastatud näohooldust

Tanja Mihhailova testis Hollywoodi staaride armastatud näohooldust

Iluteenuste valik suureneb ja juba ongi Eestissegi jõudnud Hollywoodi kuulsuste seas populaarsust kogunud näohooldus HydraFacial. Selle protseduuri on heaks kiitnud teiste seas sellised staarid nagu Beyonce, Cameron Diaz, Eva Mendes, Paris Hilton. Nüüd käis seda testimas ka kaunis Tanja Mihhailova. 

Iluteenuste valik suureneb ja juba ongi Eestisse jõudnud Hollywoodi kuulsuste seas populaarsust kogunud näohooldus HydraFacial. Selle protseduuri on heaks kiitnud teiste seas sellised staarid nagu Beyonce, Cameron Diaz, Eva Mendes ja Paris Hilton. Nüüd käis seda testimas ka kaunis Tanja Mihhailova. 

HydraFacial on kiire, kuid väga tõhus hooldus. Võrreldes tavapärase hooldusega ei võta see 1,5 tundi kosmeetiku juures aega, piisab vaid 30 minutist. Tulemust on näha kohe pärast esimest protseduuri – nahk on märgatavalt säravam ja pringim ning ilusama jumega. HydraFacialit kasutatakse nii ühekordse kiirprotseduurina, kui on vaja mingi sündmuse puhul hea välja näha, kui ka kuurina.

Ka Eesti kuulsused on avastanud enda jaoks uue näohoolduse pärli! Kaunis ja andekas Tanja Mihhailova, kelle uueks lemmikhoolduseks on HydraFacial, jagas meiega oma muljeid.

„Minu päevakava on väga tihe ja esinemisi on palju. Laval peab ju alati ka hea välja nägema ehk siis kandma meiki. Iga päev ei jõua ma end meikida ja tegelikult ei soovigi seda teha. Vabadel päevadel meeldib mulle piirduda ainult ripsmetuši ja huulevõiga. Olenemata sellest, kui pingeline graafik ka ei ole ja kui hilja ma koju ka ei jõua, alati võtan enne uinumist meigi maha,“ räägib Tanja, kes ei unusta kunagi ka oma nägu kreemitada nii hommikul kui õhtul. “Muud iluhooldused teeb mulle juba kosmeetik,” lisab ta.

Nüüd proovis Tanja ka uut vipMedicumis pakutavat HydraFacial hooldust ja jäi tulemusega igati rahule. “Väga meeldib see, et HydraFaciali protseduur võtab kõigest 30 minutit ning protseduurijärgne naha punetus kestab vaid 15-20 minutit. Mäletan, kuidas vanasti istusin pärast näohooldust 2 päeva kodus, kuna minu nahk oli eriti tundlik ja punetus ei läinud ära,” meenutab Tanja, kelle sõnul HydraFacialiga sellist probleemi ei ole tekkinud ja ta sai kohe pärast protseduuri enda toimetustega päeva jätkata.  “Nahk on väga sile ja pingul, nägu puhas ja särav ning meik jääb ühtlasemalt peale. HydraFacial on hetkel minu lemmiknäohooldus – kiire, tõhus ja valutu, täiuslik kombinatsioon minu kiiresse graafikusse,“ rõõmustab naine uue avastuse üle.

 

Buduaar.ee