TEKSAMAANIA HAARDES: VALIK SUVISEID moehitte just sulle

TEKSAMAANIA HAARDES: VALIK SUVISEID moehitte just sulle

Heites pilgu moeajalukku, võime näha, kui suurelt on teksakultus järjepidevalt arenenud ning erinevatel perioodidel võidukalt trende dikteerinud. Kindlasti leidub ka sinu garderoobis vähemalt viis erinevat teksapaari, sest need on lihtsalt nii mugavad, multifunktsionaalsed, stiilsed ja neist ei saa iialgi küllalt.

Heites pilgu moeajalukku, võime näha, kui suurelt on teksakultus järjepidevalt arenenud ning erinevatel perioodidel võidukalt trende dikteerinud. Kendall Jenner, Gigi Hadid, Cara Delevingne ja loendamatul hulgal teisi kuulsusi jumaldab seda materjali ning annab maailmale stiiliideid, kuidas ja mida teksadega kombineerida. Kindlasti leidub ka sinu garderoobis vähemalt viis erinevat teksapaari, sest need on lihtsalt nii mugavad, multifunktsionaalsed, stiilsed ja neist ei saa iialgi küllalt. 

Käesoleval suvel on teksamaterjalist saanud taas üks nõutumaid trende, mis kumab läbi igast võimalikust rõivaesemest alustades pükstest ning lõpetades kleitide ja mantlitega. Moes on nii 60ndate kui 70ndate stiilis alt laienev säär, 80ndate ja 90ndate kõrge värvel kui ka viimase kümnendi hitt – skinny jeans. Teksaseid annab kombineerida ükskõik millise kangaga, kuid ka pealaest jalatallani teksasse riietumine on teemas. Vaata galeriist, millised tooted kajastusid ajakirja Buduaar suvi 2016 shopping rubriigis ning kogu ideid, milliseid komplekte soetada oma garderoobi.