TESTIME ILUTOODET: Obagi Professional-C Serum

TESTIME ILUTOODET: Obagi Professional-C Serum

Naha kuivuse ja väsinud ilme taga võivad olla erinevad põhjused – olgu selleks üleväsimus, rasedus ja imetamine, vedeliku-, vitamiinide- või hoopis päikesepuudus, mida meie kliimas tihti ette tuleb. Oma roll on kindlasti ka geenidel, sest mõne naise näonahk on lihtsalt kuivem kui teisel.

Minu näonahk on alati pigem kuiv olnud, aga imetamise ajal muutus see eriti kuivaks. Kohati on tunne selline, et ükski kreem ega seerum ei imendu sissegi. Just seetõttu võtsin vastu väljakutse testida üht maailmas hinnatud ja kiidetud antioksüdantiderikast seerumit Obagi Professional-C Serum.

Valikus on kolme erineva tugevusega seerumit, mina testisin 15%-list. Et saada aru, kas seerumil ka mingi mõju on, kasutasin seda järjepidevalt kümme päeva igal hommikul ja õhtul. Kandsin seerumit puhtale nahale ning korraga kulus alguses kuus tilka, kuid hiljem piisas neljast tilgast. Tänu pipetiga tilgutile oli väga mugav seerumit kasutada. Seerumi puhas vitamiinine, aga kerge lõhn teeb toote kasutamise veelgi nauditavamaks. Ausalt öeldes ei märganud ma mingisugust erinevust esimestel päevadel, aga umbes neljandal päeval märkasin, et seerum imendub paremini naha sisse ning seda on hakanud vähem kuluma. Nahk muutus kindlasti pehmemaks ning pigmentatsioon oli ühtlasem. Väikesed kortsukesed, mida kuiv nahk esile toob, olid tagasi tõmbunud. Ma olen alati mõelnud, et kui keegi räägib säravast nahast, siis mida see tegelikult tähendada võiks. Nüüd siis kogesin ise, mida see tähendab – nahale tekib loomulik ja terve jume, umbes nagu siis, kui sa oled 5 km kiires tempos värskes õhus jalutanud või paar tundi aias tööd teinud.

 

Lisaks seerumile tuleb efekti saavutamiseks kasutada ka niisutavat kreemi, mis tuleb kanda seerumiga kaetud nahale. Parim valik on loomulikult spetsiaalne Obagi Hydrate kreem. Kindlasti tasub lisada, et Obagi Professional-C Serum ei ole sugugi odav toode, aga tegu on väga hea ja tõhusa tootega, mis väärib oma hinda. Pealegi tundub, et ühest pudelikesest jätkub päris pikaks ajaks. Müügikohtades maksab toode sõltuvalt seerumi tugevusest 64-96 eurot. 

Saadaval:
Tallinnas – Kristiine, Kaubamaja ja Rocca al Mare Ülikooli apteekides, vipMedicumis, Melior Kliinikus – Stockmanni kaubamaja 5. korrus, Dr. Elo Kuum Fertilitas, Faceline, Medic Esthetic, Ensueno Ilustuudio, Navy Stuudio, AlmusEst, Vipkliinik – Narvas.

Loe lähemalt Obagi Professional-C Serumi headest omadustest Buduaari värskest ajakirjast.

Toodet testis Marge Tava