TIFFANY& CO. ANDIS VÄLJA OMA esimese naisteparfüümi

TIFFANY& CO. ANDIS VÄLJA OMA esimese naisteparfüümi

Tiffany & Co. Juveelimaja uus,  julge, väljakutsuv, täiesti ootamatu ja võimsalt kaasaegne peatükk raputab brändi ikoonilise identiteedi alustalasid. Tiffany tõekspidamistele truuks jäädes on uus meisterlik parfüüm  kaubamärgi puhtuse ja eheduse täiuslik peegeldus – on vaid katmata nahk, parfüüm, kalliskivide puudutus ja üks ikooniline värv.

Kaasaegse parfümeeria etüüd võtab looduse teisendusena omaks vaid meile huvi pakkuvad noodid ning komponeerib neist jõulise ja võimsa uue parfüümi. Sädelev lille-muskuse parfüüm on traditsioonilise haute parfümeeriakunsti kõige hinnalisemate koostisainete kaasaegne töötlus. Parfüümi avaakordis löövad helisema vert de mandarine rohelise mandariini sädelevkirkad tipunoodid. Lõhna südames domineerib hinnaline võhumõõgaõis. Tiffany arhiividest leitud vanad kavandid kinnitavad, et võhumõõk ehk iiris on Tiffany kaubamärgiga seotud juba ammustest aegadest ja nende DNA on tihedalt ühte põimunud. Pälvis ju Tiffany 1900. aasta Pariisi maailmanäituse peaauhinna just rohelisest granaadist õite ja Montana safiiridega kaunistatud iiriseprossi eest. 

Signatuurkomponent lisab kompositsioonile tugevust ja naiselikkust, elegantsi ja rafineeritust. Patšuli leebe muskusega ümbritsetud põhjanoodid on kui sensuaalne puudutus nahal. Lõppstruktuurist sünnib ühtaegu ootamatu ja ajatu parfüüm oma kõige elementaarsemas vormis. 

 

Tiffany & Co. Naisteparfüüm on eksklusiivselt müügil Tallinna kaubamajas.

Tiffany & Co. 30ml parfüümivee orienteeruv jaehind on 79€