Ilu ja mood

toob teieni Zalando

TOP 5: Instagrami tähed, kellest tasub kodus hängides eeskuju võtta

Meisi Volt

Instagram/Grete Paia

Kodumaised Instagrami tähed oskavad ka kodus mõnulemise moekaks muuta, andes mõista, et nii rõõmsad hetked lähedaste seltsis kui mugavad rõivad saavad tubase aja suurepäraselt nauditavaks muuta.

Kristjaana Mere

Foto: Instagram/kristjaana

Foto: Instagram/kristjaana

Kaunis moeblogija kannab luksuslikku kunstsiidist „Carrie Blush” pidžaamat brändilt MJrever. Komplekti muudab eriti trendikaks beež toon ning ühtlasi ka blogija soengut kaunistav klamber, mis on viimasel ajal samuti moekate esemete nimekirja kantud.

Merilin Taimre

Foto: Instagram/ Paljas Porgand

Foto: Instagram/paljasporgand 

Talvise hooaja parim kombo on helesinised teksapüksid ja pehme kampsun. Blogi Paljas Porgand autor Merilin Taimre on end mässinud Lindexi valgesse kampsikusse, sidudes komplekti naiselikuks pihta rõhutava vööga.

Grete Paia

Foto: Instagram/Grete Paia

Foto: Instagram/gretepaia

Lauljatar juba teab, kuidas end maksimaalselt hästi tunda! Pehme kapuutsiga dressipluus näeb välja väga nunnu ning on naha vastas tõeliselt pehme. Kui soovida jalutuskäigule minna, tuleb vaid villane mantel peale visata ja moekus ongi koroona-hooajale vastavalt maksimumini viidud.

Katri Kats

Foto: Instagram/KatriKats

Foto: Intagram/katrikats

Bikiinibrändi looja ja sotsiaalmeediamõjutaja Katri Kats on neiu, kes ei pelga end nappides riietes näidata. Enamiku aja aastast Balil elav kaunitar näitab, kuidas on sealse kuuma ilmaga kodus eriti mõnus riietuda. Lühikesi pükse täiendab Katril nabapluusiks kärbitud triiksärk.

Sissi Nylia Benita

Foto: Instagram/saisssssi

Foto: Instagram/saisssssi

Särtsakas lauljanna naudib sõbranna Kellyga einet voodis, olles riietatud valgesse T-särki ja dressipükstesse. Hea nipina tasub kõrva taha panna selle, kuidas ta on särgi sõlme sidunud – see rõhutab toonuses keskkohta, muutes koduse rõivakomplekti ka pisut naiselikumaks.

Ilu ja mood

toob teieni Zalando